Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem tudok kimászni a...

Miért nem tudok kimászni a fertőzésből?

Figyelt kérdés
2 éve egy folyamatos, jól működő párkapcsolatban élek, megcsalás, esetleges félrelépés kizárva mindkét fél részéről. Még is kb. negyed évente megjelennek a makkomon ezek a piros pöttyök, néha kellemetlenebb, néha nem. (Kissebb koromban is tapasztaltam már hasonló kellemetlen tüneteket amikor még egyeltalán nem érintkeztem az ellenkező nemmel) Természetesen orvosnál voltam többször is, párom is. Mindkét oldalról kaptunk általában gombás fertőzésekre való gyógyszereket amiket szedtünk együtt is, külön is. Mindig hatottak, majd egy kis idő múlva kezdődik a kör előről. Most már kezdek egy kissé ideges lenni. Volt már valaki hasonló helyzetben? Keressek új orvost? (És nem, egyikünk sem igénytelen buckalakó, sőt.) 22/F

2020. júl. 15. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Urulógus, kérj vizeletmintát és kenetet is tenyésztésre. Ezek nélkül ne menj haza.
2020. júl. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Nem vagy cukorbeteg? Nem fogyasztasz túl sok cukrot?

Amúgy a barátnőd érdekében, meg a saját érdekedben is, használjatok óvszert, így nem tudjátok átadogatni egymásnak a ki nem kezelt dolgokat.

Én amondó vagyok, hogy amíg nem szeretnétek babát, addig a helyetekben maradnék az óvszer mellett.

Biztonságosabb.

Illetve erősítsd az immunrendszered.

Gréfruitmagcseppet még esetleg kipróbálhatod.

3*15 csepp.

Gomba , vírusölő , immunerősítő.

1500 ft körül van és tök jó kesernyés íze van.

2020. júl. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

és amúgy igen, orvos mindenképp.

olyat keress, aki nem csak ránézésre , tünetek alapján kezel, hanem aki foglalkozik is veled.

2020. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden embernek rá jellemző mikroflórája van, ami esetenként a partner számára viszont annyira idegen, hogy allergiát vált ki.
2020. júl. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kevés vízben oldj fel pár csepp teafaolajat. Azzal kenegesd a péniszed. Vírus és gombaölő.

Hasolnó, ha nem jobb hatàsa van az ezüstkolloidnak, az érintett területre spray-zve

2020. júl. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!