Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fáj a péniszem, mitől lehet ?

Fáj a péniszem, mitől lehet ?

Figyelt kérdés
Minden vizsgálatom negatív lett. Urológus. Ultrahangok. Vizelettenyésztés is. És semmi nem látszik rajta.

2020. júl. 19. 16:18
 1/5 anonim válasza:

Ha a szakemberek szakleletek alapján nem tudták megállapítani, hogy mi állhat a háttérben, akkor valószínűleg ezen az oldalon sem fogod a választ megkapni, max tippeket, hogy mik lehetnek a háttérben.

Csak a kérdést olvasva és értelmezve (a lábjegyzet nélkül) én valamilyen mechanikai behatás okozta fájdalomra tippelnék, pl. túl erősen szoritottad, szex közben túl kemény voltál stb.. De amúgy igazából sok minden okozhat fájdalmat, mert maga a fájdalom szöveti károsodásra hívja fel a figyelmet (vannak speciális esetek). De gondolom minden közrejátszó tényezőt elmondták az orvosoknak is... pontosan hol fáj amúgy és milyen jellegű a fájdalom?

2020. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat amugy ebben van valami amit leirsz merevedes utan ha szorosan van pl boxerban de mar most bekepzelem szerintrm hogy az egesz alhasam meg szorit a boxer meg faj a holyagnál nem tudom az az igazsag hogy hipochonder vagyok es nem tudom mennyit kepzelek be es mennyi a valos. Mert lehet hogy semmi, csak igy erzem? Pl mar a koldokom korul is faj...
2020. júl. 19. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Elsőként is váltsál lazább boxerre. 1 lehetséges ok máris kizárva.
2020. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hármas jól írja, a szűk boxer tényleg nem egészséges dolog. Hordj lazábbat! :)
2020. júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez elkepzelheto hogy szuk
2020. júl. 19. 18:48




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!