Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért horkolok ennyire?

Miért horkolok ennyire?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok és kb. 3 éve horkolok. Ez az idő során egyre inkább fokozódott. Most már annyira horkolok, hogy a másik szobából is lehet hallani. Nem beszélve arról, hogy a barátnőm éjszakánként 50x belémrúg, és néha az éjszaka közepén átmenekül a másik szobába. Van olyan, hogx reggel, mikor felkelek fáj a torkom, szerintem ez a horkolás miatt lehet.


Mit tegyek? Mi lehetne a megoldás? Vagy milyen orvoshoz menjek, ha nem oldható meg orvosi beavatkozás nélkül?


2010. aug. 3. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Páromnak is ez volt, de még Őt is zavarta, nem aludt elég mélyen és mindig fáradt volt. Elment egy fül-orr-gégészhez, orrsövény ferdülése volt megcsinálták. Azóta jobb lett sokkal.De úgy tudom nem mindig ez van. de hátha tud segíteni.
2010. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha a horkolásod nem folyamatos, hanem hirtelen fellépő, akkor mindenképp ki kell vizsgálni. Anyámnál is ez van, nála az agyában lévő szűkület miatt nem kap az agya elegendő oxigént és ez okozza neki.Napközben szédüléseket nem tapasztaltál?
2010. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!