Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől pisilek nehezen?

Mitől pisilek nehezen?

Figyelt kérdés

Már több mint egy hónapja nem végeztem önkielégítést, nagyon sok időmet elvette, és a rabja lettem, ezért eldöntöttem, hogy többet nem csinálom. Más szexuális kapcsolatom sem volt (nincs barátnőm).

Elég sokáig nem is kívántam. Ma néztem pár olyan videót és egy csomó vér ment bele, és nagyon sokáig így volt (nem nyúltam magamhoz). Órák múlva, amikor később pisilni akartam, nem tudtam. Mintha bent a hólyagom továbbra is beduzzadva maradt volna, és sok idő után is csak kicsit tudtam pisilni. Most az alhasam feszül, vizelési ingerem nincs, de mintha nyomódna valami. Miért nem tudtam pisilni? Mi nyomódik? Ha továbbra sem végzek önkielégítést, el fog múlni? A higiéniát mindenhol betartottam. Az előző napokban még semmi ilyesmi bajom nem volt, egyértelműen a mai intenzív erekció okozta.


Kérem, csak olyanok írjanak, akik értenek hozzá. Köszönöm.


2020. aug. 6. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj be sürgősségire, ha továbbra sem tudsz pisilni. Vese üregrendszeri tágulatot, veseelégtelenséget, hólyagrepedést okozhat akár, ha nem mész időben. Ha már sikerült vizelni, akkor urológiai szakrendelésre menj majd, mert ez amúgy sem normális.
2020. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hogy vagy?
2020. aug. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!