Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az gáz, ha valakinek tizenéves...

Az gáz, ha valakinek tizenévesen nincs reggeli merevedése ?

Figyelt kérdés
Miért lehet ez ?

2020. aug. 7. 11:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
24%

Kedves 4-es,látom többen is egyet értenek velem abban, hogy nem kötelező, és nem gondolnám, hogy többet tudsz róla nálam.


Egy kérdés. A 3 gyerek és a reggeli merevedés miben is függ össze?

2020. aug. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%
Egészséges férfiaknak van több erekciója alvás közben, mert a szervezet így teszteli magát. Aztán az ébredéskor hogy lesz-e az függ, hogy milyen alvasi fázisból ébredtél fel vagy hogy mennyi folyadékot ittál lefekvés előtt.
2020. aug. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
46%

Előző a válaszod eleje jó,meg az utólsó pár szó is.

De a megmagyarázása hiányos .

2020. aug. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
45%
Nem gáz, nincs semmi bajod. 😉19 éves vagyok és szinte minden reggel merevedéssel ébredek. De olyan, hogy kapaszkodónak lehetne használni. 😄
2020. dec. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szerintem kene hogy legyen (nem minen reggel de azert miden masodik reggel) en nekem mar 12 eves korom ota van es meg most is (23 vagyok)

Es en nem is ismerek olyat akinek nem lett volna tizen eves koraban

febr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!