Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herezacskón kívüli duzzanatok?

Herezacskón kívüli duzzanatok?

Figyelt kérdés

Helló!

A herezacskómon kisebb nagyobb puklik alakultak ki, fehérek eddig 3at véltem felfedezni, 1 hónap alatt. Azt olvastam betokozódott szőrtüszők és remélem valóban azok. Egyet korábban sikeresen kinyomtam fehéres sűrű váladék távozott és azóta teljesen eltűnt szerencsére.

Azonban van egy ami már elég nagy és nem tudom kinyomni se.. Borsószem nagyságú.

Valakinél voltak már hasonló jelenségek? Esetleg valami krém segíthet?

Orvoshoz utolsó esetben mennék mert már sikerült eltávolítanom ilyeneket, de ez az egy annyira be van tokozódva az istennek sem akar megindulni



2020. aug. 21. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne nyomogasd semmi esetre sem, mert a tokot nem távolítottad el, csak a gennyet nyomtad ki belőle. Ezzel azt erheted el, hogy mégnagyobbra nő fog visszanőni és esetleg be is gyulladhat.


Menj vele bőrgyógyászhoz, ő majd kitapogatja, hogy lipóma vagy ciszta és el is távolítja hogyha csak lipóma. Ha ciszta, akkor mintát fog venni belőle, ultrahangra is elküldhet.

2020. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!