Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális, ha fiúként kb 6-7...

Normális, ha fiúként kb 6-7 éve csak ülve pisilek, és utána megtörlöm a péniszem wc papírral?

Figyelt kérdés
Valahogy ennél az lerázós állva pisilős módszernél folyton olyan lesz a nadrágom, vagy mellé megy, vagy akármi. Persze meg tudom oldani így is ha muszáj, de elég kellemetlen szerintem. Ülve sokkal kényelmesebb, a megtörléssel meg kizárom annak a kockázatát, hogy olyan legyen a nadrágom. Én vagyok csak ekkora selejt, vagy más férfinak is hugyos lesz a nadrágja a lerázós módszernél, csak nem érdekli?
2020. aug. 22. 03:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Figyi, senkit az eg vilagon nem erdekel, hogy pisilsz. Ez a te maganugyed. Nem szamit ki mit gondol normalisnak. Senki sem akar a te hugyos nadrgagodrol olvasni.
2020. aug. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Marmint nem bantasbol irtam, en is igy szeretek pisilni, nincs ebben semmi.
2020. aug. 22. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Ez lenne a normális, amit te csinálsz. Ha idősebb leszel családdal, a barátnőd összeteszi majd a két kezét. Nincs gusztustalanabb a férfiúi hiúságból összehugyozott vécénél.

A megtörlés megint alap lenne, állva, ülve, akárhogy. Fertőzések és bűzös alsónaci elkerülése.

Szóval, jól teszed! :) Csak azért idegen helyen maradj az állva célzásnál, de ez gondolom alap, hogy csak otthon ülsz rá.

2020. aug. 22. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Travis83 ***** válasza:
74%

Én is szinte mindig így pisálok, kivéve nyilvános helyeken ahol van piszoár. Úgyhogy nyugi, minden ok!

37F

2020. aug. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Abszolút jól csinálod!

Még 14 éve, 7. - ben védőnő tartott felvilágosító órát, és ő is azt mondta, hogy minden pisilés után meg kéne törölni a fiúknak is a péniszüket. Én azóta így is csinálom! 28 éves leszek.

Hiszen, ez így higiénikus! Gondolj bele, milyen sokszor pisil egy férfi egy nap, és milyen gusztustalan annak az alsónadrágja, aki sosem törli meg a péniszét, hanem húgyosan teszi el...

Az ülve pisilés meg azért jobb, mert akkor teljesen ellazul a húgyhólyagod, és minden vizelet kiürül, és nincs az, mint állva pisilésnél, hogy teszed el, és még egy - két csepp kijön.

2020. aug. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

A természet úgy alkotta meg a férfiakat,hogy állva pisiljenek.

A férfiak vizelete csavarosan ,spirálisan sugárban megy előre .

A nőké meg szétszórtan,nekik fontos a wc használata .

Jobb lenne elolvasni válaszadások előtt a férfiak vízelet rendszerének anatómiáját.Nem részletezem,helyette az urológusok mondását írom le." az útólsó csepp mindig a gatyában landol"

Ezt semmilyen megtörléssel nem lehet kivédeni.

Minden fiú tanuljon meg fiatalon állva pisilni.

Senki sem fogja wc-t utánuk hordani.

2020. aug. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Nekem sose landolt....
2020. aug. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
A lerazassal szokott baj lenni max.
2020. aug. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Aki úgy tudja neki ilyen nincs,neki attól meg nagyon is van .

Ne próbáld már kétségbe vonni az orvosi tudományt.

2020. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem vitatkozni vagy kritizalni akarok csak nekem igy tunt fel..
2020. aug. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!