Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikropénisszel mit lehet kezdeni?

Mikropénisszel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
19 éves leszek mindjárt mikropéniszem van vastagsága mint egy átlag hüvelykujj mereven picit vastagabb, hossza lankadtan semennyi mert olyankor csak a makkom latszik ki semmi más ami 2cm kb mereven 9-10 cm makkal egyutt. Nemi kapcsolatom még sosem volt épp ezért beszélni senkivel még a legjobb haverjaimmal sem beszeltem rola senkinek soha mert nagyon szégyenlem. Igazaból már mindent végigolvastam hogy mit lehet mit nem de nem lehet nagyobbitani mutetet nem vallalok be. Gondoltam irok ide egy kérdést mik a vélemények tanácsok fiuktol lányoktól egyaránt. Válaszokat köszönöm!
2020. aug. 23. 19:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%

Tanulj meg nyalni.

De tényleg

2020. aug. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
7%

Állj be hominak.

De tényleg

2020. aug. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 qkker1 ***** válasza:
70%
Tanulj meg úgy nyalni, int Lassie!
2020. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Most minek kell lepontozni? A kérdezõ is nyitva hagyta a nemi identitás kérdést.
2020. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy ezt komolyan mondjatok e vagy nem de ebben erzek egy adag lenezest es karoromot, persze ha veletek lenne ilyen mindjart nem lenne kedvetek viccelődni. “allj be hominak” neked meg menjen ossze a f**szod. Sose kivanok rosszat masnak a nyomorom miatt mert tudom hogy nem mas tehet róla, es tudom hogy jo ilyen dolgon rohogni de azert erzeketlenseg sztem ha nem tud valaki semmit errol legalabb ne uzzon poent belole mert ami masnak vicces az lehet masnak az eletet keseriti meg. De mindegy is nem magam sajnaltatni jottem ide, ha valaki tud barmit írni a temaban ami nem cinkeles annak koszonom a valaszat.
2020. aug. 23. 20:26
 6/21 anonim ***** válasza:
68%

Nézd én nem akartalak megsérteni.


Ha nem vállalsz műtétet, akkor rakj rendet a fejedben.


Lásd magad különlegesnek.

De tényleg. Ilyen nem mindenkinek van, akkor legyel5 rá büszke, hogy nem vagy olyan mint a többi.


És tényleg tanulj meg nyalni.


Ha kell menj prostihoz, tanuld ki, hogy lehetsz így különleges.

2020. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Nőként mondom: adj a "tanulj meg nyalni" kommentekre.

Komolyan. Ha jól tudsz nyalni nem fog érdekelni senkit, hogy mekkora a péniszed.

Illetve, lehet az elején majd rácsodálkoznak, de ha a nyelveddel dominálsz majd, akkor senkit se fog zavarni, sőt, érdekelni, hogy mi van lent :)

2020. aug. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
30%

Ne csodálkozzatok ilyen válaszok után a 0 pontokat kaptok.

Az utód nemzést is a nyelvével oldja meg okostojások ?

2020. aug. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Sot belejossz a dologba előkerülnek a játékok, a mikropeniszednek is meglesz a helye.


Nőként írom én is

2020. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%

Folyt. Köv.


Tehát a mirkopenisznek rengeteg előnye van.

Orálba sokkal jobb.

Anál a sokkal jobb.

Minden mást megoldást ügyesen te vagy a király.

2020. aug. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!