Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületre szteroidos...

Fitymaszűkületre szteroidos kenőcs?

Figyelt kérdés
Ez, hogy működik? Szimplán bemegyek a házi orvoshoz és kérek ilyen kenőcsöt? Nem szeretném műtettni, ha nem muszáj, először ezt a szteroidos kenőcsöt szeretném kipróbálni és csak utána műtettni, ha a kenőcs nem válik be.

2020. aug. 23. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
nyisz-nyisz lesz ebből.
2020. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sima háziorvos is fel tudja írni az Elocom-ot.
2020. aug. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 Nem feltétlenül, persze tudom, hogy nem mindenkinél válik be, de sok embernél bevállt már, úgyhogy hátha. Amúgy válaszolhatnál azért a kérdésre is.
2020. aug. 23. 20:22
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 Köszi
2020. aug. 23. 20:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Hali! Én is kentem, egy darabig jobb volt, aztán rosszabb, és inkább körülmetéltettem magam, mint havonta 2 hetet azzal szórakozzak, hogy kenegessem... és a kellemetlen illatok sem terjengenek már, ami jó, mert nem kell naponta 5x zuhany alatt megmosni :)
2020. aug. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szteroidos kenőcs puhítja és enyhén vékonyítja a bőrt, ami fitymaszűkületnél segíthet. A túllógó illetve lelógó ormányszerű fitymatúltengésn viszont nekem csak a kurtítás, azaz a körülmetélés segített.
2020. aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!