Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fitymafékkel mit lehet...

Rövid fitymafékkel mit lehet kezdeni, meg az hátrány valamiben?

Figyelt kérdés
16/f

2020. aug. 24. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Csak keresztapa lehetsz
2020. aug. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van hátránya. A nemi életed során elszakadhat, ami erős vérzéssel jár. Éppen ezért műteni szokták. Ha tudod, hogy rövid, minél előbb nézesd meg szakorvossal, hogy később ne legyen gondod vele!
2020. aug. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is rövid volt, 21 évesen, maszturbálás közben elszakadt. Elég ilyesztő élmény volt, erősen vérzett. Végül spontán gyógyult, nem voltam vele orvosnál, csak fertőtlenítettem, naponta kötést cseréltem, stb. Most igazából kicsit tetszik is, hogy nem tökéletes, egy kis pár milliméteres fityegő darab maradt belőle. Viszont én mindenképpen azt javaslom, hogy orvossal beszélj, ha ő vágja el, az sokkal kevésbé kellemetlen, szebben gyógyul, és sokkal biztonságosabb is. És az sem biztos, hogy amúgy foglalkozni kell vele, ezt is orvos tudja biztosan megmondani.
2020. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!