Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Jobb oldalon here melletti...

Jobb oldalon here melletti ágyéki részen néha nyilalo fájdalom mi lehet ? Esetleg fertőzés miatt? Mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés

#tünet #fertőzés #ágyéki részen
2020. aug. 28. 12:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Milyen orvoshoz forduljak ilyen esetben?
2020. aug. 28. 12:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Sebész ki tudja tapintani, ha lágyéksérvről van szó. Ha nincs sérv, akkor lehet a lágyéki nyirokcsomó "izgalma", ami többnyire vírusfertőzéseknél jelentkezik.
2020. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha esetleg vírus fertőzés azt hogy lehetne kideríteni? Milyen orvoshoz vagy szűrésre menjek ?
2020. aug. 28. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:
A vesekő is tipikusan ágyékba nyillaló fájdalmat (is) okozhat. Én veseköves vagyok, egyszer volt klasszikus fetrengős kólikám, kétszer olyan görcs,ami mellett a saját lábamra bírtam állni, ezek vesénél fájtak. Viszont a kő ürülésekor, nagyroham nélkül is lehet ágyékba, szeméremtestbe nyillaló, szúró, esetleg görcsös fájfalom.
2020. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt ultrahangon látja pl az urológus?
2020. aug. 29. 02:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!