Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért érzek erősen égető...

Miért érzek erősen égető érzést néha maszturbálás után a húgycsővemben?

Figyelt kérdés
20F. Random szokott lenni, van hogy hosszú ideig nincs, és van hogy gyakoribb. Az esetekben az a gyakoribb amikor magömlés után, de szokott olyan is lenni, hogy magömlésig el sem jutok és jelentkezik. Ilyenkor a legnagyobb fájdalmat érzem amit valaha éreztem, fél óráig tart mire elmúlik, fokozatosan enyhül, a makknál a húgycsövemben érzem, erős vizelési ingerem lesz, a vizelésnél enyhe csípést érzek. Másfél óra mire teljesen elmúlik a fájdalom. Ha meleg vizet folyatok rá enyhébb a fájdalom. Fogalmam sincs hogy mitől van, fertőzés nem hiszem mert teljesen random szokott lenni és már évek óta tart + nem voltam senkivel, vagy lehet rövid fitymafék miatt is? mert közel van a húgycsőhöz ezért lehet azt érzem. Volt hogy egy ilyen eset után pár órával újra csináltam és semmi fájdalmat nem éreztem utánna. Rövid fitymafék miatt hamarosan megyek urológushoz, és ezt is mondom neki, azért írtam ezt a kérdést mert félek hogy csak felír rá valamit és ugyanúgy elő fog fordulni. Tipp hogy mitől lehet? Volt már ilyen valakinek?

2020. szept. 2. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy keveset ittál, és a vizelet, mivel savas, kimarta egy kicsit a húgycsövet, ezért a meleg sperma kiváltja ezt az érzést.
2020. szept. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Ne recskázz állandóan.
2020. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1# Nem hiszem mert sokat iszok.

2# Még ha recskáznék is állandóan akkor sem jelentkezhetnének ilyen tünetek.

2020. szept. 3. 21:01
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott random igy egni..

nekem altalaban akkor ha egy nap tobbszor onkielegitek egymas utan

Altalaban nekem ami segit ilyenkor hogy nem huzom ra a bort egy ideig es hagyom a levegon es a huvos enyhiti meg sokat iszok es a pisiles is segit nekem

2020. szept. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ritkán előfordulhat.
2020. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pisilni előtte utána szoktál?

Nekem is volt ilyen, évekbe telt mire megtaláltam egy fórumon, hogy az okozza, hogy még nem állította át a rendszer a "töltényt" és egészen egyszerűen ilyenkor olyan helyre kerül a vizelet vagy a sperma (nem tudom mindig keverem, hogy melyik a hibás), ahova amúgy nem kéne kerülnie.

Amellett, hogy k*rva idegesítő, teljesen ártalmatlan, és beszélgetéseim alapján nem mindenkinek van.

2020. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Előtte szoktam, és mennyivel nem szabad előtte/utána pisilni? Már volt olyan is hogy egy hete nem maszturbáltam, és úgy jött az iszonyú égető érzés, hogy csak ültem és néha felállt, ettől is lehet minimális magömlés ami előidézheti?
2020. szept. 17. 14:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Fél óráról tudok.

Az utóbbi részét pedig nem tudom, menj el vele egy urulógushoz, jobb a békesség.

2020. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BartosistaGilisztaTészta válasza:
Olyankor egy kis sós vizzel öblítsd ki a péniszed lyukát.
2020. okt. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!