Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés utáni teendők?

Körülmetélés utáni teendők?

Figyelt kérdés

Még nem csináltattam meg, de majd jövőhéten nézi meg az orvos.


Teljes körülmetélés lesz majd, az 100%...


Utáni mehetek dolgozni, vagy táppénz?

Mikor lehet közösülni utána, vagy egyéb szexuális tevékenységet végezni?


Köszönöm.


2020. szept. 25. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Minden kérdésed megválaszolja az orvos, illetve egy javaslat:


www.google.com

2020. szept. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Az általad javasolt címre leírtam a kérdésemet, és újra ide vezetett vissza, és még mindig nincsen válasz.

2020. szept. 25. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Akkor nem gond, hogy nekem a javasolt oldal egy csomó találatot adott ki és ez nincs kötötte. :D


De a dokit aki műteni és kezelni fog... Na arra meg nem reagáltál.


De akkor segítek egy kicsit többet.


[link]

2020. szept. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szeritem ne vallald teljes mert felesleges.

Mivel "rutin" igy nem kapsz tappenz ha rendes doki 1hetre ki ir , sex 4 het de inkabb 6 magadnak kb 3het utan kiverheted de nem lesz kellemes

2020. szept. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagy teendők nincsenek. A sebet lehet kezelni kamillateával, de en nem lógatnám bele, nehogy a varratok kiázzanak túl hamar. Inkább a fürdést hagyd ki 3-4 napig, aztán a seb 1-2 héten belül szépen gyógyulhat. Ne szedd ki a varratokat túl korán, mert valószínűleg kiesnek maguktól is. Kontrollra érdemes visszamenni, bármilyen cikinek is tűnhet. Miután önként levetkőztél és odatartottad a legnemesebb részed a sebésznek, utána egy gyors rápillantás már semmi. Érdemes sebkezelő gélt is venni, hogy az éppen egyesülő sebszélek szebben forrjanak össze. De nem lesz semmi gond, ez egy évezredes műtét. Fő, hogy a doki tudja az elvárásaid és az intim méreteidet alapján is elegendő bőrt nyisszantson le, mert a félmegoldás nem lesz kielegítő.
2020. okt. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3. válaszoló akkora hülyeséget írt hogy hihetetlen.Az urológus és/vagy aszisztense ad papírt, amivel mehetsz táppénzre a háziorvosodnál.


Engem felnőtt ként metéltek körül, van tapasztalatom mindkét oldalról, és ezerszer jobb előbőr nélkül.Legyen otthon betadin (minimum kettő 30ml-es darab, legalább is nekem ennyi kellett), kamillatea, gézlap és fásli.A körülmetélés 25-30 perces rutinműtét, valszeg semmilyen komoly probléma nem lehet.

2020. okt. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
www.korulmeteles.hu :) nagyon sok hasznos infó van itt, sztem minden kérdésedre választ kapsz
2020. dec. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia, 3 hete metéltek, elég friss a tapasztalat. Még aznap "lábon mentem haza" kb a második héten már lehetett masztizni bár csak a makkot simogatva, hogy a seb ne feszüljön. 4-6hét kell a szex-ig nekem úgy néz ki elég lesz a 4. Csak a teljes körülmetélést ajánlom, a részlegessel nagyon sok a baj és nem is vállalja minden orvos mert az utókezelése is bajos és újra ki is alakulhat a szűkület.


DR Fekete Ferenc-et ajánlom, 3 hete volt a műtét és kb teljesen rendbe jöttem már. egyedi géppel dolgozik. 150.000FT volt a műtét, ebben az árban benne van a kapcsolattartás (Kb 1 órán belül válaszol a mailemre hétvégén és este is, bármikor lehet hívni), kaptam kötszert is egyből. meg vagyok elégedve a kinézettel már most is de még javulni fog (Egyenletesebb lesz a heg) Kérdéssel nyugodtan keress meg :)

2021. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!