Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok, én nemibeteg vagyok...

Srácok, én nemibeteg vagyok vagy mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok. 2 hete voltam egy csajjal gumi nélkül és igazából azóta érzek kellemetlen enyhe viszketést a makkom hegyén. Nem is tudom elmondani, hogy milyen érzés, de mintha egyszerre égne is meg viszketne is enyhén. Ma megtapogattam a pénisz töve alja és a herezacskó töve közti részt, nyomkodtam kicsit és belül a bőr alatt is érzek enyhe viszketést, ami nyomkodásra erősödik valamennyire. Illetve azóta a makkon túrósodást vettem észre, illetve kellemetlen szagot áraszt. Pedig nincs elváltozás a makkon, se piros pöttyök, se hámlás, csak annyi, hogy a húgycsőnyílás körül enyhén pirosas.


Vizeletürítéskor nagyon de nagyon enyhe égő/viszkető érzést érzek.


Hozzáteszem, hogy az utóbbi időben sokat mászkáltam ebben a hűvös időben ki cigizni mezítláb és papucsban, tegnap este 2 órát ültem közel a jéghideg nedves kövön.


Gondoltam én itt már mindenre.. szifilisz, hpv, hímvesszőrák.. Egyszerűen nem tudom miez. Dokihoz kéne mennem , de olyan enyhék a tünetek (de mégis érzem, hogy valami nem oké), hogy ha nem gondolok a viszketésre fel se tűnik.


Ja és sűrűbben kell vizeletet ürítenem



2020. okt. 1. 17:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem még, hogy ha erőteljesebben ülök le akkor mintha a prosztatámban is érezném. felfáztam?
2020. okt. 1. 17:28
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem felfázás...valamit elkaptál tőle. Ezzel érdemes lenne elmenni az orvoshoz, mielőtt még súlyosbodnak a tünetek.
2020. okt. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De mégis mit nyelhettem be? Súlyosat nagyon?
2020. okt. 1. 17:48
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a viszketés lenne, azt mondanám hogy esélyes hogy valamilyen gombás eredetű betegedés, de ezt a "makkon túrósodást vettem észre, illetve kellemetlen szagot áraszt" tünetet nem tudom hová tenni, de elég aggasztó. Ezért lenne érdemes megnézetni.
2020. okt. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csaknem tripper vagy kanko.
2020. okt. 1. 17:54
 6/14 A kérdező kommentje:
Gennyes húgycső folyasom nincs, ami a trippernel jellemző, illetve nem fáj a vizeleturites meg nem véres
2020. okt. 1. 17:55
 7/14 A kérdező kommentje:
Illetve nem tudom hogy ez mennyire számít de leszokoban vagyok a maszturbálásrol, előtte mindig napi 3-4x kivertem. Nem tudom hogy ennek mennyi közé van hozzá
2020. okt. 1. 17:56
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A kankónak nem ilyenek a tünetei, szóval nem az.
2020. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ha nem kanko akkor mi?tipp?
2020. okt. 1. 18:26
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Ez csak úgy derül ki, ha elmész orvoshoz. Bőr- és nemibeteg gondozóba menj, nem kell beutaló sem, és szólj a csajnak, hogy valami nem oké nála, nehogy továbbadja másnak is.
2020. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!