Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A férfiak miért nem törlik...

A férfiak miért nem törlik meg magukat kisdolog után?

Figyelt kérdés
2020. okt. 2. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Mert a sokan úgy vannak vele hogy az alsónemű fölissza. Meg a piszoárban nincs papír, ha lenne se lehetne hova dobni.
2020. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor tudom, akkor megtörlöm.
2020. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megszoktam,nem túl igényes szerintem amikor még marad pár csepp vagy akár csak nedves marad,aztán este leveszed a tömény húgyszagú boxerod,ami nyáron akár be is izzad,jó kis szag kombó...De ennyi erővel megkérdezhetnéd miért nem törli ki valaki szarás után,ilyen emberek is vannak,de nem lehet 1 nemre lebontani,kinek mi...
2020. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
A férjem mindig megtörli.
2020. okt. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz, mert igen sokan megtörlik.
2020. okt. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan még meg is mossák.

Nem véletlenül pisil a többség a mosdóba.

2020. okt. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk ez nem annyira szokás valóban, de sokan vannak akik megtörlik.


Én nem szoktam. Kihúzom/csavarom belőle aztán jól van az. Egy időben én is törölgettem, de vagy nem volt mit felszívni, mert rendesen leráztam, vagy pedig nem ráztam le rendesen, és odaragadt a wcpapír, amit darabokban kellett lecsipegetni. Úgy döntöttem, hogy felesleges ezzel is bíbelődni.

Egyébként rázogatás / törlés ellenére is szokott vizelet maradni a húgycsőben. Ami rendszerint pár perccel később csurog ki. Megoldas: fekete boxer, napi 1 alapos fürdés. Egy nap alatt nem fajul odáig a dolog, hogy érezni lehessen a húgyszagot. Max ha tényleg leveszed és az orrodhoz rakod a boxert. De ez állítom egy női fehérneművel is így lenne.

Sex előtt meg alap, hogy rendesen megmossuk a szerszámot törölgetés ide vagy oda.

Lehet igénytelennek tartani, nem zavar.

2020. okt. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
94%

De meg szokták - persze körülményesebb, mert a piszoárnál nekem is kellemesebb, ha nem áll mellettem senki, plusz utána még be kell dobni a sima wc-be.


7-es, a darabokra málló wc-papír nagyon idegesítő, de hidd el, hogy fajtája válogatja. Van tréminőségű és van jó is, ami nem megy szét.

2020. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!