Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megfelelő tisztálkodas mellett...

Megfelelő tisztálkodas mellett miért büdös a parom farka?

Figyelt kérdés
A baratom farka eleg büdös, ha a hasán fekszek és o nadrágban van akkor is erősen érzem, de már arra is volt alkalom,hogy megemeltem az alsojat,és a kiáramló szag miatt elfordítottam a fejem,annyira büdös volt. Ha a takarót emelem meg,ami sokaig rajta volt,akkor is érzem. Nem igénytelen,tokeletes higiéniaja van, naponta tisztálkodik,alsónadrágot cserél,ezért sem értem,hogy mi is lehet a problema. Így elegge elmegy a kedvem attol,hogy a szamba vegyem,viszont o igényelne,amivel nem is lenne bajom,de a szag miatt egyszerűen nem megy. Szerintetek mi a problema?mit tanacsolnatok? Vagy csak az én orrom tul erzekeny?
2020. okt. 14. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő egyszerűen ilyen. Valakinek erősebb, valakinek kevésbé erős szaga van.
2020. okt. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van akinek ilyen. Segíthet ha a zuhany alatt csinalod az orált, miutan lattad hogy jol megmosta. Ettol fuggetlenul persze egy urulogiai kivizsgalasra is elkuldheted.
2020. okt. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fertőzés, és de, igénytelen, ha nem az lenne, már rég elment volna orvoshoz
2020. okt. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hellmano ***** válasza:
Szerintem valami pállás van ott vagy gomba ezek okozzák a mellékszagokat tisztálkodás után is szinte egyből. "Gyere babám bújj be a takaró alá, felemeli téged meg a hányinger kerülget és még vedd a szádba is..." :D Vegyen rá valami kenőcsöt, ha attól sem múlik el, akkor go az orvoshoz, mert ez nem ilyen, hogy mindig büdös...
2020. okt. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nőm volt ilyen, akár mit csinált valami borzasztó büdös volt neki. SZakitottam vele , nem tudtam mit csinálni.

Aztán később hallottam hogy megműtötték és kikellett venni neki mindent ami női volt ott, az egész belső részt.

2020. okt. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bakteriális vagy gombás fertőzése van.
2020. okt. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van egyéni testszaga, az un. apokrin illatmirigyek mindig működnek. Régóta ismeretes, hogy a partner vonzó testszaga alapja a jó kapcsolatnak.

Nekem volt olyan osztálytársam, akinek a taszító testszaga egy egyszerű beszélgetésnél is erősen érezhető volt, holott láthatóan tiszta és ápolt volt.

2020. okt. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!