Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miert fazok fel havonta?

Miert fazok fel havonta?

Figyelt kérdés
Par honapja felfaztam es arra kaptam antibiotikumot utana jo is lett de utana ujra elojott par nap es elmulik, utana megint nem jon elo majd egyszercsak megint es utana elmulik. Van valami tipp mit lehetne ellene tenni? Menjek el megint orvoshoz? 22/f
2020. okt. 19. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Pontosan mit értesz felfázás alatt?
2020. okt. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez gondolom egy húgyúti fertőzés.

De pontosan mit értesz a felfázás alatt?

2020. okt. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csipo erzes vizeleskor, monural port irtak fel megint, remelem segit
2020. okt. 19. 12:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyenge az immunrendszered, így nem képes legyőzni a baktériumokat.
2020. okt. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igyál csalán teát és frissen reszelt gyömbért forrázz le és azt idd. A csalán teával együtt a diófa levél tea nagyon jó.
2020. okt. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Háziorvosnál voltál vagy urológián? Nemi életet élsz? Nem lehet valami fertőzés, amit adogattok egymásnak?
2020. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
1 eve nem elek nemi eletet. Haziorvossal beszeltem, azt mondta ha elojon megint, akkor urologus.
2020. okt. 19. 14:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Elsőre is oda kellett volna menni. Szerintem ne foglalkozz a háziorvossal. Mondd meg neki, hogy vagy adjon beutalót az urológiára, vagy pedig keress magán dokit.
2020. okt. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!