Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Himvessző borotvalása után mi...

Himvessző borotvalása után mi a teendő vele?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra,hogy nekem szokott vérezni(a szőrszálak helye),azzal mit kéne csináljak?alkohol?víz? Vagy csak hagyjam úgy?én a gyanta híve vagyok,de most muszáj volt borotválnom.

17/f



2020. okt. 23. 00:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerezni egy elektromos borotvát.
2020. okt. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat mondjuk ne vagd meg magad, es akkor nem verzik. Amugy aloe vera spray-t fujhatsz ra, az jot tesz.
2020. okt. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vágom meg magam... Az elektromos borotvs pedig nem tud olyan sima felületet csinálni(nekem nem sikerült).Szóval mikor még néhány szőrszál töve kiáll megpróbálom leborotválni és akkor szokott vérezni
2020. okt. 23. 01:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Lemosod utána és ennyi
2020. okt. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Kend be fogkrémmel, meg a makod is. Fertoltenites gyanánt.
2020. okt. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4. válaszoló! köszönöm a többiekhez mérve hasznos válaszod :)
2020. okt. 23. 15:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Hat pedig akarmit mondasz, nyilvan serulest okozol, ha verzik. Kulonben nem verezne. Probald meg elesebb borotvaval, es ne nyomd ra annyira.
2020. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valamivel mondjuk érdemes elállítani a vérzést. Meg lemosni. Esetleg valamilyen hidratáló, krém állagú borotválkozás utáni szert lehet alkalmazni. Én egyébként már régóta nem használok hagyományos borotvát. Elektromossal letúrom pár milisre és kész. A borotbálás nyilván simább végeredményt ad, de szinte napont lehetne ismételni hogy úgy is maradjon, mert 1-2 napon belül már szúrós mint a drótkefe :D A teljes csupaszság meg amúgysem férfias...
2020. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8. Válaszoló,szerintem nem feltétlen van olyan,h férfias vagy nem az.. 1. Szempont az,h hogyan érzi jól magát,a 2. Meg az,hogy a párja mit vár el tőle
2020. okt. 23. 22:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!