Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez fitymaszűkület lenne?

Ez fitymaszűkület lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy szerintetek fitmaszűkületnek számít az ha most serdülőkorban amikor merev a péniszem nem tudom hátrahúzni a fitymámat? Amikor nem merev, akkor simán hátramegy azzal nincs gond, meg tudom mosni meg minden, maszturbálásnál sem fáj, csak összvissz ennyi a gond hogy nem lehet hátrahúzni miközben áll a péniszem. Érdemes lenne körülmetélést csinálnom? Vagy esetleg ez majd elmúlik? Tanácsokat tippeket várom, privátban is írhattok nyugodtan.

2020. okt. 23. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Igen, ez konkrétan a fitymaszűkület definíciója. Próbálkozhatsz nyújtó technikákkal, körülmetélést csak végső esetben javallott.
2020. okt. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Magától nem fog elmúlni, szóval orvost kellene felkeresni.
2020. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Igen,metélés nélkül nem jön rendbe!
2020. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Nincs igazatok, én is ebben szenvedtem, metélés nélkül is rengeteg a lehetőség a gyógyulásra. Nekem sokkal rosszabb állapotban is volt, nem csak erekció közben nem tudtam hátrahúzni. Az orvos mindenképpen ajánlott, felírhat rá kenőcsöket is, amelyek segíthetnek a nyújtásban.
2020. okt. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hellmano ***** válasza:
"Érdemes lenne körülmetélést csinálnom?" Szerintem ne te csináld meg :D Hanem fordulj orvoshoz.
2020. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

Az.

De nem érdemes belevágni.

Konkrétan a fütyid idegvégződéseinek a fele a fitymában van.

Ezt szeretik elhallgatni a körülmetélés pártiak.

2020. okt. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Érdemes orvoshoz fordulni
2020. okt. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy szo, mint szaz. Az orvos sem esik neki egybol, de a szakvelemenye, tanacsai, esetleg krem, amit felir, segitenek.
2020. okt. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Menj szakrendelésre, ott megmondják a tutit!

Annyira nem tűnik súlyosnak, ha alaphelyzetben hátramegy. Viszont az átlagnál fixen szűkebb.

Engem körülmetéltek, bár nekem sehogyse ment hátra. A Te esetedben viszont még megúszható lehet a dolog krémekkel nyújtással!

(Megjegyzem a metélés se a világvége ám!)

2020. okt. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!