Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A letapadt futyit hogyan...

A letapadt futyit hogyan érdemes kezelni otthon?

Figyelt kérdés
2020. okt. 24. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
A legjobb és leggyorsabb módszer az erővel való hátrahúzást, azonban ezt orvossal tanácsos megcsináltatni. És csakis abban az esetben, ha letapadásról van szó, nem pedig fitymaszűkületről.
2020. okt. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad hátratépni, mert attól sérül a fityma bőre és fitymaszűkülethez vezet! Maximum fokozatosan és óvatosan lehet lassanként oldani, de az a biztos, ha szakorvosra bízod!
2020. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
A szakorvos úgyis hátratépi majd, hidd el, tapasztalatból beszélek. :)
2020. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dokihoz menj el vele.
2020. okt. 25. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg aztasd sokáig kádban furdeskor és nagyon óvatosan próbáld hátra húzni
2020. okt. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3mas jol mondja szakorvos feltepi

jobban jarsz ha csak fürdésnél lassan ovatosan halladva

2020. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Simán felrántja az orvos, nekem is azt csinálta. Kb 6 éves voltam,egy erős rántással megoldódott a problémám. Nekem nem tapadt vissza, nem is lett szűkületem, heges se lett a makkom. Akkor nagyon fájt, de utólag vissza gondolva jobban örülök annak hogy felrántották, nem megműtötték.
2020. dec. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer is sikerült saját magamnak hosszú aztatas után a kádban megszüntetni a letapadast.egy próbát megér
2020. dec. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!