Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túl eros onkielégítés után...

Túl eros onkielégítés után lehet baja a péniszemnek?

Figyelt kérdés
Pár napja kicsit hosszan tartó onkielegites után megduzzadt a péniszem, kicsit vizenyos lett, de ez 1-2 nap után leapadt. Azóta kicsit keményebbnek éreztem a tovénél lévo részt, de ez is nagyjából elmúlt. Viszont a rajta levo egyik ér kevésbé látszódik, mint azelott, egy masik meg mintha kicsit meg lenne jobban dagadva egy ponton. Tompán fáj is kicsit. Menjek el vele orvoshoz, vagy ez el fog múlni? Borogatás esetleg jót tenne neki?

2020. okt. 28. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Pár nap és elmúlik. Most sajnos önmegtartóztatnod kell.
2020. okt. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb több sikosítót.
2020. okt. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom túl erősen szorította és túl gyorsan verte. Értem én 3-as, hogy neked az alap gondolkodás sem megy, de ennyire gyökér ne legyél.
2020. okt. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Ne szorítsd erősen a farkad amikor kivered, hosszú távon rosszat tesz, csökkenti az érzékenységet és később már csak a saját kezed segítségével tudsz majd elélvezni.
2020. okt. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
legközelebb ne csináld ennyire vadul
2020. okt. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pár nap után jobb lesz.
2020. okt. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!