Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak! Miért pisiltek...

Férfiak! Miért pisiltek mellé, fölé, elé a piszoárnak?

Figyelt kérdés
A falon is rendszeresen van lefolyt vizelet, a padló csupa pisicsepp. Nem beszélve arról, ami a piszoárok elé van lecsöpögve. Miért nem figyeltek egy kicsit jobban, hogy hova megy a vizelet?
2020. okt. 30. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Na és! Az átlag a piszoárba esik.
2020. okt. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Csókolom, Mariska néni.

Takarító néninek tetszik lenni?


Honnan szedsz ilyen baromságot, és miért általánosítasz?

2020. okt. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
A férfiak figyelnek, a sugár meg visszaverődik a kemény felületről. Csókolom!
2020. okt. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Nekem valahogy még sosem sikerült mellé locsolnom. De akinek olyan kicsi a slag, hogy nem találja meg, vagy nem bírja megfogni, az könnyen mellélő.
2020. okt. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Voltam én már olyan nyilvános (női) WC-ben, ahol letérdelve adtam volna hálát az úrnak, ha csak ennyi van.

Ja, és nő vagyok.

2020. okt. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a #6-oshoz! A pisi az még hagyján. A női wc-k sokkal rosszabbak tudnak lenni. Bizony, nem egyszer volt szerencsém használt betétet/tampont/wc papírt látni a wc mellett, vagy akár bele dobva. N
2020. okt. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Illetve az #5-öshöz. (Közben töröltek egy választ.)
2020. okt. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az még hagyán, hogy a piszoár mellet ott van a pisi. Az az egyik legkisebb gond. Amikor a falra van a kenve a sz*r, meg körbe az ülőke is tocsog a nedvességtől a fülkében, na az nagyon zavar. Azt még magyarázgatod, hogy kicsúszik a slag a kezedből, vagy visszacsapódik a víz, de hogy a budin ülve, hogy sz*rnak a falra, azt én sosem értettem (persze tudom, hogy felkenik). Főleg, hogy én már majdnem a plafon magasságában is láttam barnát.
2020. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

Először is a férfi igyekszik célozni, de tudod a piszoár fala kemény, is bizony van az a fránya fizika, miszerint ha kemény felületbe csapódik a vízsugár (jelen esetben vizelet) akkor fröcsköl), mert a lendülete még tart a vizeletmolkekuláknak.

Továbbá általában le kell rázni a péniszt utána (persze ésszel), és bizony előfordulhat, hogy féltem egy 1-2 csepp.

Továbbá neked mégis milyen tapasztalatod van a férfi piszoárokkal nőként? Na meg érdekelne a gondolatmeneted is, hogy a félrevizelés miért is tartozik az egészség témakörbe. Tehát a logikád páratlan, de sajnos csak te gondolkozol ilyen siralmasan.


A női wc-kre meg annyit, hogy strandokon kérdezték meg egyszer a tv-sek a takarítószemélyzetet, és ott nyilatkozták, hogy a női wc-k 100x gusztustalanabbak, mint a férfi wc-k. Továbbá saját tapasztalat is ez, amikor a kislányom viszem be. És hogy miért a nőibe viszem? Hát azért mert a nők nem rohangálnak a kinti részen meztelenül, ellenben a férfi piszoárnál nem akarom, hogy lásson farkakat. Majd eljön az az idő is, aminek nem örülök, de ő válogassa meg hogy miért akarja látni és kiét nem.


Szóval kérdező előbb gondolkozz, és utána kérdezz

2020. okt. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!