Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szóval szoktam hokizni és az...

Szóval szoktam hokizni és az érzést érzem, de ezt többször is megtudom csinálni egymás után. Ez normális? Kiskoromban volt vízsérvem és félek, hogy valami baj lesz.

Figyelt kérdés

#vízsérv #Magömléps
2020. nov. 1. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit azt,hogy egy nap többször is tudsz hokizni? Azzal nincs gond,más is megtudja,csak nem nagyon egészséges ilyen mennyiségben.
2020. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az a vízsérv? Összefügg a genitáliákkal?
2020. nov. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. Úgyértem egymás után rögtön.
2020. nov. 1. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
"és az érzést érzem, de ezt többször is megtudom csinálni egymás után" Nagyszerü! Az érzést érzed, a szagot meg szagolod, az alvást alszod, ...... az érthetetlen megfogalmazásodat meg ide kiirod, de ha lehet ne csináld meg többször egymás után!
2020. nov. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit írsz, arra nem mindenki képes, de attól még normális. Nem rendellenesség és semmi köze a vízsérvhez.
2020. nov. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!