Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Akiknek volt fitymafék műtétük...

Akiknek volt fitymafék műtétük elmesélnék a legelejéttől a legvégéig? Mennyire fájt stb?

Figyelt kérdés

2020. nov. 2. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teljes körülmetélésem volt. Maradjunk annyiba, hogy nem volt kellemes.

De utólag megérte.

2020. nov. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szinte nem is éri meg körülmetélés nélkül, mert nagyon lassan gyógyul és ha marad a fityma, akkor még nehezebben. Nekem egy hónap volt a teljes gyógyulás.
2020. nov. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan mint a fog fájás, azt is meg kell csináltatni.

Úgy hogy felesleges ezen idegeskedni, ha meg kell csinálni akkor muszály.

2020. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz érzéketlen?
2020. nov. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz az
2020. nov. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 sok helyen olvastam arról, hogy a heg résznél lehet érzéketlen lesz.

Vagy talán fityaszukulet volt?

2020. nov. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lett érzéketlen.

Tejes körülmetélésem volt. Előtte én is olvastam, hogy sok idegvégződés van a fitymába és, ha levágják kevésbe lesz meg a szexuális élvezet. Biztosan van erre is példa sajnos :/ DE nekem személy szerint nem csökkent az élvezet, sőt...

2020. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Örülök hogy ennyien meséltek a sztoritokról srácok de 1 fitymaFÉK műtét és 1 fitymaszűkűlet 2 külön dolog.

Jó esetben a fék műtétnél csak a féket vágják el teljesen vagy vágják el és varrják össze úgy hogy hosszabb legyen.

Amiről itt sokan írtatok hogy teljes körülmetélés azt a fitymaszűkületnél szokták ahol semmilyen állapotában nem jön fel a bőr a makkra vagy legalább is csak 1 kis részére.

Akinek rövid a féke annak lankadt állapotban teljesen a sapka (makk) mögé csúszik a bőr mint nekem is csak merev állapotban nem jön fel teljesen olyankor kb a feléig megy és utána már húzódik a fékem.

2020. nov. 6. 02:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!