Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 4 éve növekedési hormon...

4 éve növekedési hormon hiányt állapítottak meg nálam, idén nyáron volt 4. éve, hogy kapom a hormont. Most jelenleg 160 cm magas vagyok, 17 éves, az orvosom azt mondta, hogy hamarosan lezáródnak az epifízis fugák. Mennyi esélyem van elérni a 170 cmt?

Figyelt kérdés
A szüleim sem magasak, apukám 165 cm, anyukám 152. De mindenképpen szeretném elérni legalább a 170 cm-t, tudom, az sem valami magas, de + 10 cm elég sokat jelentene nekem. Egyébként fiú vagyok, bár sokszor azt hiszik, hogy lány, de megszoktam már a sok-sok év alatt. Köszönöm az értelmes válaszokat!

2020. nov. 4. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Kizárt, hogy eléred a 170 centit.
2020. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem nagy rá az esély, de bármi előfordulhat.
2020. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Duplán is az alacsony testmagasságra van esélyed. Nem leszel 170cm.
2020. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2020. nov. 4. 17:34
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Legalább nem vagy törpe.
2020. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2020. nov. 4. 22:16
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez kiszámíthatatlan, hogy mire van és mire nincs esélyed: a gének nem csupán egyenes ágon öröklődhetnek. Azért barátkozz a gondolattal, hogy - ha nem nőnél még tíz centimétert - így is lehet boldog életet élni, mert nem minden az ember külseje, vannak még más értékek, amik esetleg sokkal többet nyomnak a latban eljövendő partnereidnél, a kapcsolataidban!

Kívánom, hogy - bármilyen magas leszel pár év múlva - teljes és szép életed legyen!

2020. nov. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Miért fontos a 170 cm?
2020. nov. 20. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

figyelj ,az alacsonyságnak is megvannak az előnyei...kevesebb kajával beéred(nem vicc)

egy nagy darab ember rengeteget költ csak arra hogy zabál..

személyes véleményem hogy egy idő után nem is lesz anyira fontos a magasság csak amig fiatal vagy,a lényeg hogy egészséges legyél.

2020. nov. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen mérted volna a testmagasságodat, akkor a pontos életkor és a testmagasság egy grafikonon ábrázolható lett volna és az adatpontok elhelyezkedése egy közelítő függvénnyel leírható lenne, amiből lehetne extrapolálni.
2020. dec. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!