Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Minden fiúnak nagyobb az...

Minden fiúnak nagyobb az egyik oldalt a heréje?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és az egyik oldalt nagyobb a herém és felek hogy rak lesz. És mostanában érzékenyebb lett a péniszem de mintha több lenne az ondóm:)
2020. nov. 9. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, van kinek a másik kisebb. Ha a pöcsöd lett érzékenyebb, ne aggódj, ha golyó tapintásra érzékenyebb akkor lehet aggódni. Ez nem igaz egy be nem teljesült este után. Akkor tud rohadtul fájni az is.
2020. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Állítólag a bal oldali nagyobb, mert annak anatómiai okokból jobb a vérellátása.
2020. nov. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek az egyik kisebb mint a másik, de úgy is lehet mondani, hogy az egyik nagyobb mint a másik. Sőt, az egyik lehet kicsit/jobban lóg mint a másik. Ennek biológiai oka van, a spermiumok védelme a célja.


Az hogy több ondód van és picit érzékenyebbek az lehet hormonális ok is, hiszen 16 évesen tombol a tesztoszteron. Amíg nem jelentős és nem állandó a fájdalom, addig nem nagyon van ok az aggodalomra. Verd ki naponta és kiürül a tartályod, és ha elmúlik a herefájdalom akkor csak a több sperma okozta. Ha nem, akkor viszont doki.

2020. nov. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kisebb a bal
2020. nov. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én el is neveztem őket, a gyerekkori kutyáimról. A jobb a csibész, a bal a lajka.
2020. nov. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért ez kicsit beteg hogy kutyákról nevezted el őket.
2020. nov. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
<poén>Ok, nem esett le a balalajka. </poén>
2020. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne félj, minden oké!
2020. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!