Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vazektómián átesett férfiak!...

Vazektómián átesett férfiak! Írnátok?

Figyelt kérdés

Igazából csak igazi tapasztalatok érdekelnek, csak kíváncsiásgból :)

A 4.gyermekem szültem 2 hónapja, és a férjem haverjai poénból megjegyezték, hogy mostmar elviszik elköttetni, innen jött a kíváncsiság, hogy ez hogy is működne a való életben


2020. nov. 10. 16:32
 1/3 A kérdező kommentje:
"4 gyerek után tényleg elkéne köttetnie magát" meg "mar rég kellett volna a műtét" kommenteket nem kérek, mert nem akarok hányingert
2020. nov. 10. 16:33
 2/3 anonim ***** válasza:

attól függ akkortok-e még gyereket

a hátrányainak is nézzetek utána, mert azért azok is előfordulnak

azt is mérlegeljétek, hogy utána neked nem kell fogamzásgátlót szedned

2020. nov. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kb 10 éve csináltattam meg. Azóta a feleségemnek nem kell védekeznie. Bele kell vágni, nem kell majrézni. Urulógia járóbeteg szakellátáson megcsinálják, a műtét nincs fél óra, aztán üldögélsz fél órát, hogy minden rendben van-e a varratokkal. (a herezacskó két oldalán egy 1 centis sebet ejtenek) majd szépen hazamész. Kb két hét a lábadozás, aztán mikor szexeltek, a férjed kissé húzódó érzést fog érezni, mikor ejakulál. Ez kb egy hónap alatt elmúlt nekem, azóta minden rendben van, mintha mi sem történt volna. Az ejakulátum 90%-a továbbra is rendelkezésre áll, igaz, hímivarsejtek nélkül. Legalábbis én nem igazán látom a különbséget.

47F

2021. márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!