Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fájhat tompán az alhasam...

Mitől fájhat tompán az alhasam, heréimbe/ből nyilalva? Hererák?

Figyelt kérdés

Szóval egy ideje (kb fél éve) érzem hogy fura néha az alhasam, tompán fáj, fura érzés.

Lefekvés után, alhasam jobb oldalán jön jobban elő.

Néha olyan mintha a heréimből nyilallna ki, (inkább jobb here, de néha a bal) vagy éppen oda nyilallna be.

Bár ezt nem tudom ilyen egyértelműen megállapítani, lehet hogy csak bebeszélem magamnak.

Szóval most rákerestem, ez utalhat a hererákra is.

Mi más lehet még? Két hét múlva megyek urológushoz, akkora kaptam időpontot.


Amire gondoltam hogy okozhatja:

Rendszeresem iszok alkoholt, heti 3-4 alkalommal. Na ugye a sok alkohol néha fosat, arra gondoltam hogy amiatt is lehet ott diszkomfort érzés a beleim alsó szakaszában.

De ami zavar, hogy mintha a herémből jönne/oda tartana a fájdalom.

Tapintásra rendben vannak a heréim, nincs kemény csomó.



2020. nov. 11. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont valamelyik nap beszéltem egy barátommal erről és ezt a nyilalást a herékbe neki a vesekő okozta, amikor elindult a köve, ugye ott van alhasi fájdalom, de ez mind brutális fájdalommal jár, lehet kezdetben enyhébb, de ezt pl uh-val könnyen kideríthetik.
2020. nov. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is a vesekőre tippelek. Vannak enyhe fokozatai is, ha kicsi a kő, de lehet hogy mocorog ott valami.
2020. nov. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Legtöbbször inkább fura húzódás, mint fájdalom.

Régebben amúgy volt here visszér műtétem, de az teljesen más érzés volt.

Ja meg prosztatámmal van néha gond, de mostanában pont nem.

2020. nov. 12. 00:30
 4/5 A kérdező kommentje:
de köszi a válaszokat! nem kéne egyből a legrosszabba gondolom, túlságosan belelohalom magam a legrosszabba
2020. nov. 12. 00:30
 5/5 A kérdező kommentje:

szóval urológushoz mehetek ezzel, ugye?

akár hogy kizárjam a legrosszabbat

2020. nov. 12. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!