Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire normális, hogy nem...

Mennyire normális, hogy nem marad hátul a fityma?

Figyelt kérdés
Barátom pénisze nem túl nagy, de pontos méretet nem tudok. Visszon a makkja elég kicsike, nem marad hátul a fityma, hiába van teljes erekciója és hátrahúzza. Úgyis visszacsúszik. Volt urológusnál, úgy tudom. Ott mindent rendben találtak. Nem beszéltünk erről, mert szégyellem megkérdezni, sokat aggódik úgyis a mérete miatt...
2020. nov. 16. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Semmi gond nincs ezzel. Miért lenne ez probléma? Nem ő az egyetlen akinek nem marad ott. Nekem elég nagy a makkom, de nekem sem szokott ott maradni
2020. nov. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem is kell hogy ott maradjon.Védi a makkot,ha szabadon van .Ez a feladata.A méret miatt felesleges az aggódás.
2020. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

hehe...ez miért probléma...sokkal könnyebben tudod a kis kezeddel megköptetni a félszemű kígyót..meg könnyebba behatolás is.


És akiknek nincs fitymájuk? Nalátod..


Zuhany alatt úgyis te mosod a rémet, ott meg igazán nem az számít..

2020. nov. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akinek lazább a fitymája annak visszacsúszik lankadtan is és mereven is. Ez a jobbik eset. A rosszabbik eset amikor annyira szoros, hogy se le, se fel nem megy. Szóval inkább örülj neki, hogy a tiéd nem olyan! :)


A teljesség kedvéért van egy harmadik eset is amikor felhuzod és hátul marad. A legtöbb fiúnak ilyen. A lényeg, hogy igy vagy úgy de fel tudd húzni a bőrt, hogy ne gátoljon a tisztálkodásban

2020. nov. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!