Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hormonális probléma okozhatja...

Hormonális probléma okozhatja azt hogy 26 évesen 18 alattinak nézek ki? F

Figyelt kérdés
Mindig is tudtam hogy a valós koromnál jóval fiatalabbnak nézek ki, de azt hittem hogy most már olyan 20-22nek mondana a többség. Ehhez képest még mindig 18 alattinak néznek, anonim oldalakon is többen tippeltek ennyinek meg alkoholos ital vásárlásakor még mindig elkérik a személyimet. Sajnos egyre inkább érzem ennek a hátrányát, munkavállalás terén sem mindenhol vesznek komolyan meg a nők szemében ez kb. egy ocsmánysággal felérő "adottság". Lehetséges hogy pl kevés a szervezetem tesztoszteron termelése és szedned kellene valami gyógyszert? Az ösztrogén túlterhelés kizárható mert ha jól tudom akkor híznék is, de épp ellenkezőleg elég vékony voltam mindig is. Szerintetek érdemes majd ezzel orvoshoz fordulni (ha vége lesz ennek a járványnak, addig úgyse foglalkoznak vele) vagy csak kiröhögnének ha ezzel odamennék?
2020. nov. 21. 08:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ez miért nem egészség kategóriába ment?
2020. nov. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem fordulhatsz orvoshoz. Meg kezdj el edzeni egy kicsit, de semmiféle szert ne szedj. Próbálkozhatsz a szakállnövesztéssel. Persze nem kell hosszúra hagyni, de egy szépen ápolt szakáll férfias.
2020. nov. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Régebben jártam edzeni kb 2-3 évig, az arcomat tekintve nem sokat segített..
2020. nov. 21. 08:31
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

Nem biztos, hogy valami elváltozás okozza, hanem egyszerűen a génjeid ilyenek. Engem 24 évesen nem akartak 16 éves korhatáros filmre beengedni (amikor még ez szempont volt), és nemcsak a pénztárossal, de később a jegyszedővel is le kellett "bokszolnom" ezt a meccset.

Idővel ez majd nem fog zavarni annyira, de értem, hogy most a hátrányait tapasztalod.

Nem hinném, hogy gyógyszerrel - vagy bármi mással - kellene öregíteni magad.

2020. nov. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem orulj neki hogy fiatalosan nezel ki. Hidd el, kesobb mikor 50 leszel, akkor csak 30nak fogsz kinezni, mekkora buli már! Ragadnak rad majd a korodbeli csajok mint a legyek a legypapirra :) Sot a fiatalabbak is
2020. nov. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát engem annyira nem érdekel hogy 50 évesen hogy fogok kinezni (lehet el sem fogom érni azt az életkort) másrészt korántsem biztos hogy 50 évesen 30nak fogok kinézni. Engem az érdekel hogy jelen állapotban ocsmánynak tart a nők nagyon nagy hányada, szóval annyira azért mégsem nagy "buli"...
2020. nov. 21. 08:50
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Oke,felejtsuk el az 50 est

De a 18 korulinek nezel ki, Akkor siman felszedhetsz fiatalabb lanyt :)

2020. nov. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Maximum 14-15 éveseket szedhetnék fel mivel a 18-19 éves lányok is inkább a férfiasabb kinézetre buknak
2020. nov. 21. 09:02
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

Nem hiszem hogy probléma lenne, de ha gondolod akkor beszélj a háziorvossal, kérj hormontesztet és teljes vérvizsgálatot.

Hogyha alapvetően a magasságod, étvágyad, nemi fejlődésre stb minden rendben van, akkor nincs probléma, ilyen a genetikád.

2020. nov. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Inkább örüljél neki, hogy fiatalabb az arcod és a tested. Én is hasonló korban vagyok mint te és nálam is ez van, hogy fiatalnak néznek nagyon, de én baromira örülök neki. Milf nőknél eltudom játszani a szende 18-20 éves szűz fiút mert tudom annyinak is mondani magam, fiatalabb csajoknál meg elmondhatom a valódi koromat, ott meg azért vagyok nyerő, hiába kisfiús külsőm van. Nekem win-win minden szitu.
2020. nov. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!