Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Leborotváltam a péniszem...

Leborotváltam a péniszem körül a szőrt, de később piros kis kiütések lettek. Aprók, de elég sok. Mint amikor a férfi borotválja az arcát, és ott is olyan kis piros pöttyök lesznek, benne apró kis szőrszálakkal. Mit hibáztam?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 07:08
 1/3 anonim ***** válasza:

èrzékeny ott a bör,és irritálta a vékony bört a borotva.Kend be hidratáló krémmel 1-2 nap és elmúlik.

A borotvád elég tiszta volt??

2010. aug. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez előfordul a nőknél is.Én már évek óta borotválom de még mindig pöttyös lesz:(viszket is .de ez van...a párom így szereti,meg szerintem is jobb így


25/N

2010. aug. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem is piros pöttyös szokott lenni borotválás után a péniszem körül:S Én aloe vera-s spray-vel szoktam befújni borotválás után, de mégis piros marad egy pár napig:S

15/F

2010. aug. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!