Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Here implantátum okozhat rákot?

Here implantátum okozhat rákot?

Figyelt kérdés

Nemrég egy éve eltávolították az egyik herémet, de nagy az űr ott és fura érzés. Szeretnék here implantátumot, de félek hogy lesznek következményei, mint a rák vagy hasonlók. Van valaki ilyen helyzetben mint én? Akinek van ilyen implant az is írjon ne szégyellje.


Köszönöm.



2020. dec. 2. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez már volt kérdés, és nem, nem okoz rákot.
2020. dec. 3. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
A fog implantátum okozhat rákot????
2020. dec. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,okozhat,ha olyan anyagot tartalmaz es ha sulyos gyulladast okoz.
2020. dec. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem lesz semmi negatív következménye, rákot meg főleg nem okoz. a szilikon az biokompatibilis, nem reagál a szövet vele, így gondod se okoz, pláne nem rákot.


ha zavar, akkor csináltasd meg. én is megcsináltattam az eltávolítás után 3 hónappal.

mivel még nem voltam 18, és hasonlóan daganat miatt vették ki az eredetit, ezért TB alapon sikerült elintézni.


de ha TB alapon nem is menne már, 350-550k közt mindenestül magánklinikán megcsinálják.

ennyit szerintem mindenképpen megér a dolog, már csak lelki, és önbizalmi okok miatt is.


kész megváltás volt nekem a műtét, és a heg is zacsin kb észrevehetetlen módon meggyógyul

2021. márc. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!