Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valaki valami segitség?

Valaki valami segitség?

Figyelt kérdés

Nos.. ez nagyon kellemetlen de hát ha járt már igy valaki.

Nyáron intenziven napon dolgoztam, és hát gomba alakult ki oldalt a nemi szervemnél vagy is a két hajlatnál a lábam és közte.

Ezt észre vettem és hát elkezdtem canestennel kezelni, egyáltalán nem viszked, mintha ott se lenne, csunya se.

Rendesen fürdök de gondolom a nyártól lehetett.

Nagyon izzadós fajta vagyok és erre nem gondoltam.

Irtozatos szaga van, hiába fürdök minden nap és kezelem...

Valaki valami tipp hogy ezt eltüntesem?

Hisz igy nemi életett se tudok élni, és eléggé sokszor rosszul jövök ki.. mert megfertőzni se akarnám( ha persze ezzel lehet ha olyan vagy is.) de az a nem kellemes illat biztos taszitaná jó pár km-re tőlem.

Válaszokat előre is köszönöm.


2020. dec. 4. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen menj el bőrgyógyászhoz, mert egyértelmű hogy ebben az esetben nem működik a házi barkács. Vesz róla mintát amit kitenyésztenek és abból pontosan tudni fogják hogy mi ez, így célzottan tudják kezelni.

Nem kell szégyellni, egyrészt az orvos munkadarabként tekint a pácienseire, másrészt látott ő már ennél cifrábbat is.

2020. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Addig is, a lényeg, hogy ne törölközővel töröld, hanem hajszárítóval szárítsd meg minden fürdés után, TELJESEN szárazra. Ezután tegyél rá hintőport, ha kell, naponta többször is.

El fog múlni.

2020. dec. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nyáron alakult ki akkor miért most mész vele dokihoz?


Egyébként a Canesten sem csodaszer, hiába ajánlják itt megállás nélkül. (Ezt mondjuk be lehetne fejezni, de sürgősen!)

Gombából is rengeteg fajta van.


Az is lehet hogy bakteriális fertőzés. Szóval mindenképpen keress fel orvost.

2020. dec. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendbe felfogok!

Mivel a canesten eddig segitett, de most már nagyon az se..

ment a zöld!

2020. dec. 5. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!