Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Reggeli merevedés az aktuális...

Reggeli merevedés az aktuális élethelyzettől függ, ez normális?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok. Azt figyeltem meg magamon (már egy jó ideje), hogy csak akkor van reggeli merevedésem, hogyha legalább kilátásban van valami csaj. Amikor sehol senki, és fogalmam sincs, hogy honnan lehetne, akkor minden reggel petyhüdt, ha meg kezd alakulni valami, akkor megint magára talál.

Ez normális?


2020. dec. 8. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Normális. Miért kellene egész nap állnia?

A reggeli merevedés sem kötelező dolog.


Magyarul feltettél egy teljesen felesleges kérdést, mivel leírtad hogy a farkad teljesen normálisan működik és akcióra kész amikor kell.

2020. dec. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam, hogy a fiatal férfiaknak minden reggel van merevedése, ezért kérdeztem. Talán hadd döntsem el, hogy én feleslegesnek érzem-e.
2020. dec. 8. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:

A reggeli merevedés nem kőbe vésett dolog.

Ez akkor történik meg,ha testben anatómiai dolgok játszódnak le.

Ennek kezdete a húgy hólyag megtelése vizelettel.

2020. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven elég sok kérdés volt már a reggeli merevedéssel kapcsolatosan. Ma vagy tegnap is volt egy. Szóval de, felesleges. Továbbá ha ennyire érdekel a merevedési mint téma, akkor a google-ben találsz sok cikket (normális, orvosra gondolok), ahol kifejtésre kerülnek. Kérdést ismételni egy nap többször teljesen felesleges.
2020. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen normális szerintem
2020. dec. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 30 év nem egyenlő a 16-tal.

Ennyi.

2021. aug. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!