Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után miben lesz...

Körülmetélés után miben lesz más a szex?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ugye körülmetélés címszó alatt levágják a fityma egy részét, vagy az egészet. Utána részben, vagy egészben fedetlen marad a makk. A szexben, illetve maszturbálás során ez miben lesz más?

Csak azért "tart tovább", mert fedetlen a makk és ezáltal kevésbé érzékeny, vagy azért, mert levágták a fitymát, amiben csomó ér és idegvégződés volt...vagy ez nem számottevő?

Félreértés ne essék, nincs ilyen problémám, csak érdekel.

18/F



2020. dec. 13. 01:16
1 2
 1/19 Angel3000 ***** válasza:
34%
Szia! Meg fogsz lepôdni, de tudnod kell, hogy a kôrûlmetèlt férfi pènisze, sokkal tisztább, ès idôvel erôsebb is lesz. Jobb lesz a sexuálus èledet is, mert a nô nem vonakodik . Minden jót!
2020. dec. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Kevésbé érzékeny de punciba így is hamar elmegy a metélt pasi is,nem (csak) ezen múlik viszont száraz kóró lesz,szopást kevésbé élvezhetővé rontja,lesz aki metéléspárti és lepontoz,de attól ezek tények,maga a szex is magasabb élvezeti fokon működik,fedett alapállapotú nedves makkal,szóval hidd el rossz,bárki bármit mond. Az hogy tisztább az az egy igaz,de ez is jó is nem is.
2020. dec. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
Nő vagyok, körülmetélt partneremnek elviselhetetlenül hosszú ideig tartott, míg el tudott élvezni, mert csökken a makk érzékenysége. Kidörzsölt, fájt, mire elment, kb 25 percig tartott, nem létezik, hogy ez egy nőnek jó.
2020. dec. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 TotoJTD ***** válasza:
88%
Hat nem tudom, en is kupak nelkuli vagyok, de nekem pont az ellenkezoje, nagyon hamar kepes vagyok robbanni, es brutal elvezeteke elek at. Teny hogy az oralis szex kevesbe elvezheto, attol mondjuk szinte nem is tudok elelvezni, de testi kontaktusnal mar csalnom kell hogy tovabb birjam. Plusz nekem sokkal jobban tetszik igy, nem kenyelmetlen, szep apolt, eros. Maszturbalas szinten ugyan ez, mivel magamnak csinalom, nagyon hamar vegzek mert tudom hogy hogy a legjobb.
2020. dec. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%

1, a nő nem vonakodik?

Miért, a fityma valami rettenetes, gusztustalan dolog amitől vonakodni kell?

Életemben egyszer volt dolgom metélt pasival, hát azt sem tudtam, mit kezdjek vele.

2020. dec. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
A sikosito intezmenyet feltalaltak. Az a no, akinek 25 perces aktus problemat okoz, nem volt meg ferfival.
2020. dec. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%
Annyira rossz volt a szex a végtelen hosszú ideig fűrészelő és csak fűrészelő pasival, hogy 1 hónap után vége lett a kapcsolatnak, hiába volt kedves meg jószívű. Más, körülmetéletlen férfiakkal nem volt ilyen rémes élményem.
2020. dec. 13. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Mondjuk én nem bánnám ha olyan pasim lenne aki sokáig bírja 😄

De legyen fitymája, mert azt szoktam meg és nekem kifejezetten tetszik.

2020. dec. 13. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%

Változó. Több körülmetélt pasival voltam már. Volt aki nagyon sokára tudott elélvezni, mert máris érzéketlenné vált a makkja és voltak akik gyorsan elmentek, mert érzékeny volt nekik, és nem volt a fityma ami csökkentette volna kicsit az ingert.


Alapvetően a makk tele van idegvégződéssel, és körülmetélés után nagyon érzékeny lesz pl az alsónadrág dörzsölésére. Ezt meg kell szokni. Idővel majd csökken. Az hogy kinek mennyi idő alatt, az egyénfüggő.

2020. dec. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Angel3000 ***** válasza:
87%
Sziasztok, korábban nem volt idôm bôvebben kifejteni a kûlôbbsèget a metèlt ès metèletlemn pèniszrôl. Fôleg a higièniában van kûlômbsèg! Ha fitymád van, akkor nagyon jól tudod, hogy egy kánikulai nap után, hogy ilyenkor nagyobb figyelmet kell forditani, ha ugyanis nem tisztitod megfelelôen akkor a bôr alatt megtelepedô baktériumok ès elhalt bôrsejtek a nagy hô hatására mèg gyulladást is okozhatnak. Fontos ezèrt naponta tôbbszôr tisztitani a pèniszt. Ugyanis ha nem tisztitod a fityma alatti terûletet, akkor ezek a baktèriumok azon kivûl, hogy gyulladást is okozhatnak, erôs szagot ist árasztanak es jellegzetes túros állagú anyaggá âllnak ôssze. Ami nem túl esztètikus ès nem is higiènikus. Egyèrtelmûen következik tehát, hogy a metélt pènisz birtokosoknak ilyen gondjaik nincsenek! Nekik ugyanis nincs bôrréteg ami alatt megtapadhatnak a baktèriumok, pusztán csak normálisan kell tisztitaniuk a terûletet. A fityma hiánya nem okoz szexuális érzèketlensèget a metélt fèrfinál. Sôt a kôrûlmetèlèst úgy is vègzik, hogy megmarad az ember belsô fitymája, mely a makk alatti börterûlet lesz a metèlès után, ami sok esetben a makk èrzèkenységét is felûlmúlja, extra èlvezetet nyújtva. Ugyanis aktus kôzben ez a terûlet állandóan stimulálva lesz, szemben a mèletlen pènisszel, ahol az ingerek a fityma elôrehúzódásával áttètelesse vâlnak. Az elôjátèkra érdemes más hangsúlyt fektetni akkor, ha valakinek nincs fitymája. Ilyenkor máshogy kell izgatni a péniszt. Valamint mèg arra is érdemes odafigyelni, hogy ha nincs fityma nincs ami szètoszlassa az elôvâladékot, ilyenkor èrdemes kèzzel megtenni, illetve sikositó használata cèlszerû.
2020. dec. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!