Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fáj nagyon a balherém?

Miért fáj nagyon a balherém?

Figyelt kérdés
Reggel felébredtem és mikor önkielégíteni akartam, és mikor így konkrétan megmozdítottam a heréimet a balherém fájt Akkor még nem olyan nagyon. Utánna teltek az órák és egyre jobban fájt és mostanra már baromira. Félek hogy valami komoly baj történik. Sérülésre nem gyanakszom mert tökön hála istennek nem rúgott senki. Segítsetek kérlek.

2020. dec. 13. 17:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem múlik a fájdalom holnapig, irány az urológia. Lehet a herevezeték megcsavarodott, az is nagyon tud fájni, dokihoz kell menni nincs mese. Ne félj tőle, nem hiszem hogy nagy bajod lenne. Megvizsgál, elmondja mitől lehet, ha kell segít rajta és ennyi.
2020. dec. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem akkor szokott fájni, ha jön a vesekövem..1 NoSpa teszi rendbe.
2020. dec. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Ha egész nap fájt és erősödik a fájdalom, én bemennék az ügyeletre.
2020. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is ügyeletre mennék.


Nospa görcsoldó, de a vesekőre nem jó...


Lehet sérv, herecsavarodás stb. Ha még most is fáj akkor ügyelet, ha kibírod reggelig fájdalomcsillapítóval akkor reggel urológia.

2020. dec. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem ügyelet! AZONNAL Sürgősségi! Nagy eséllyel heretorzió!


Üdvözlettel, egy orvos

2020. dec. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Azt biztos hogy nem herecsavarodás ,mert nagy lázzal már fetrennél.
2020. dec. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Reggel óta ? A herecsavarodást 6 órán belül meg kell szüntetni.

Ilyen orvos ne adjon tanácsot .

2020. dec. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó, ha lázzal jár, akkor már elhalt a heréje, ezt nem biztos, hogy meg kellene várni! De baromi jó, hogy ilyen okos vagy!
2020. dec. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem meg te ne pofázz bele olyanba amihez nem értesz!
2020. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kicsit jobban körülírom. Nem megszakítás nélkül fáj hanem csak akkor ha hozzáérek és akkor is egy bizonyos része a balherémnek. Mostmár egy kicsit enyhült a fájdalom de fájdalomcsillapítót nem vettem be. Most is volt egy pillanat mikor akkor sem fájt mikor hozzáértem aztán kis idő múlva meg megint fájt mikor hozzáértem. Utánnanéztem herecsavarodás hála az égnek nem lehet de valami sérülés talán igen.


Eszembejutott hogy 2 hónapja az exem egy vitánál tökön térdelt. De nem teljes erőböl és nem is fájt tobább 7-8 percnél. Szóval nemhiszem hogy annak köze lehetne ehhez :/

2020. dec. 13. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!