Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bedobog a szivem, olyan néha...

Bedobog a szivem, olyan néha mintha megakarna álni. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2020. dec. 18. 12:29
 1/7 anonim válasza:
100%
Hogy érted a bedobogást, hogy olyan mintha egy nagyobbat dobbanna? Csak mert az gyakori, és általában semmi komoly nincs mögötte kivéve ha más tünetek is jelentkeznek vele. Pl: szédülés, hányinger, mellkasi fájdalom... Nekem is szokott lenni, lehet stressztől, szorongástól, alacsony vérnyomás esetén, alacsony vércukorszint esetén, kialvatlanság esetén. De ha nagyon zavar és félsz, akkor menj el mindenképpen orvoshoz, az a legjobb megoldás.
2020. dec. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Sajnálatos módon erre még az "orvosok" sem tudnak pontos választ adni. Simán hazaküldenének azzal, hogy ne igyál több energiaitalt. Az én alternatív gyógyászom viszont úgy fel tudja deríteni, és látni tudja az összefüggéseket, tehát hogy mi miért van, hogy csak néznél mint a moziban. Elsősorban a CaliVita termékeket ajánlom, nagyon jó vitaminok. Sajnos se az étrendünk, se az életvitelünk nem alkalmas a hosszú életre, ezért halnak meg folyamatosan az emberek még 30 éves koruk előtt is. Megy a ritkítás..
2020. dec. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp, nekem szívbillentyű problémám van, nem zár rendesen (mitralis prolapsus), ez pont ilyet szokott okozni, főleg magnézium hiányos állapotban. Ennek másik jele még fáradékonyság és is, de szerencsére gyógyszert nem kell rá ennem. Mindenképp nézesd meg kardiológussal, lehet hogy csak egyszeri alkalom volt stressztől.
2020. dec. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. dec. 18. 15:34
 5/7 A kérdező kommentje:

Neha szokott előjönni. Valamikor honapokig nem aztán újra, de ma nagyon kemeny szinten csinálta és elég kellemetlen.

Semmi más tünet nem társul hozzá egyébként.

2020. dec. 18. 23:18
 6/7 anonim válasza:
Nézd, a már fentebb ajánlott Calivitát tudom csak mondani. Vegyél Qprotectet, ez ingerületátvitelt segíteni a szívnek, veinprotect az ereket védi, D3 vagyis d vitamint is kéne szedned. De pontos információt arról hogy mi a problémád, mi nem működik rendesen a szervezetedben, csak az én orvosomtól kapnál, aki valóban az, nem csak bemagolta a tananyagot és rányomták a pecsétet. Mindenkivel megosztom, aki meg akar gyógyulni és élni akar az ezt válassza, aki nem, az meg nem. Mindenki saját döntése mit csinál.
2020. dec. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szivritmuszavarral mindenkepp vizsgaltasd ki magad a kardiologoan, minel hamarabb, foleg mert visszatero problema nalad!
2020. dec. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!