Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szex közben fáj a hímvesszőm,...

Szex közben fáj a hímvesszőm, mit lehet tenni ?

Figyelt kérdés
Miközben együtt vagyok a barátnőmmel az első lökések Nekem fájdalmasak, mintha a bőr feszülne a pucámon. Nem vagyok körülmetélve és egyébként feltudom huzni a bőrt lankadt állapotban, de mereven fájdalmas. Mi a megoldás ?

2020. dec. 19. 02:38
 1/5 anonim válasza:
73%
Az első lökéseknél megeshet egyszerű a megoldás izgasd fel jobban plussz szájjal nedvesítse körbe neked és egyből becsusszan
2020. dec. 19. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Valószínű hogy akkor még nem elég nedves, mikor beteszed neki. Izgasd fel rendesen, ne sajnáld az időt az előjátékra.
2020. dec. 19. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ember, fityma szűkületed van !!!
2020. dec. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha lankadtan könnyen hátramegy, de mereven nem, akkor az részleges fitymaszűkület. Orvosnak érdemes lenne megmutatni, bár tudom, ez a vírus miatt most elég nehéz.
2020. dec. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%

Te sem lehetsz annyira felízgulva,hogy a saját sikositó nedvet könnyebbé tenné a mozgatást bent. A sikositó nedv megjelenése jelenti azt,amikor 1 férfi készen áll a szexre. Ezt is kevesen tudják.

Ekkor egyik fél részéről már biztos van sikositás.Ebben nem lehet a nőkre hagyatkozni.

2020. dec. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!