Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tadalafiltol elmúlt a vizelési...

Tadalafiltol elmúlt a vizelési problémám, viszont rettenetesen fáj tőle a derekam és a lábaim. Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy hónapon keresztül fél óránként jártam pisilni. Mindent ki próbáltam, de nem használt. Végül szereztem tadalafilt feketén és be vettem egy felet. (10mg) és már az első használat óta használ!! Viszont egy hét után két napja elkezdett rettenetesen fájni a derekam és szerintem a gyógyszer miatt. Ma már nem vettem be, és pisilek, viszont a derék fájás megmaradt. Nem tudom melyik a jobb? Fél óránként szaladni a vécére és semmi mással nem törődni, vagy úgy menni akár egy nyominger?

2020. dec. 22. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Kis adagokat pisilsz?
2020. dec. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen kicsiket pisilek. De, ha szedem el múlik. Csak fáj a derekam.
2020. dec. 22. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha inkabb kivizsgaltatnad magad.
2020. dec. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kétszer voltam orvosnál. ( két különböző) Egyik sem talált semmit. Vizelet, vér vétel, ultrahang, prosztata vizsgálat. Nem találtak semmit. Sőt az egyik azt mondta csak be képzelem, hogy ennyit pisilek és már rég ki száradtam volna. Lehet negyedelem a gyógyszert holnap. Hátha....
2020. dec. 22. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt tippelem, hogy IC-d van.


[link]

2020. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!