Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a nemiszervemmel?

Mi lehet a nemiszervemmel?

Figyelt kérdés

21/F

talán 8. osztályos koromban éreztem azt elöször, mintha a vízelet folyna a hugycsőben és ingerelt megállás nélkül, mostanában tudatosult bennem, hogy ez nagyon nem normális. tudom 7-8 év, de akkoris.


Leginkább ugy tudnám leírni azt az érzést amit érzek, hogy a hímveszőm felénél lenne egy dudorr a hugycsőben amitöl nehézkesen pisilek és kellemetlen érzés sokszor, illetve a vízelés se megy olyan simán, mint másoknak. Olyan nehezen tudom elkezdeni, persze ha nagyon kell akkor egyből, de mintha a dudor megfogná a vízeletet és az ingerelne, tehát nem űrül ki mind és ez ilyen állandó kellemetlen érzést okozz. De előfordulhat, hogy a prosztata is kicsit fura, sokszor nemtudom megálalpítani. De ahogy a hímevsző alját hugycső mentén végigtapogattam, mintha nem sima lenne, hanem lenne valami kis hajlat vagy valami ott.


Önkielégítés után érzem ott a felénél legjobban egy nagyon kellemetlen érzés, nem mondanám azér még, hogy fájdalom, de utána sokáíg fura az a része. És ezt tényleg nem ugy hogy a farok végén érzem vagy az elején, hanem kb a közepén, tehát egy részen.



2021. jan. 9. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jó lenne inkább egy urológussal megbeszélni, itt nem hinném hogy megfelelő segítséget kapsz.
2021. jan. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Urológus. Tessék szépen időpontot kérni.
2021. jan. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
A prosztata az nem ott van, de 8 évnyi panasz után már tényleg el kéne menned urológiára.
2021. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!