Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha fáj a lágyékom,néha csak...

Ha fáj a lágyékom,néha csak úgy,néha emeléskor,de nem érzek semmi kidudorodást,akkor lehet sérvem? Direkt nézegetem köhögéskor pl.nem fáj. Akinek volt,mit érzett?Hogy kezdődött?

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre biztosat csak egy orvos tudna mondani. De akár vakbélgyulladás is lehet, mindenképpen orvoshoz kéne menned.

Nekem volt lágyéksérvem, az ki is dudorodott, meg fájt is pl. kocsiban rázkódástól.

2021. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Vakbéllel már műtöttek,így,az nem lehet.


Mitől szokott még fájni?

2021. jan. 9. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Fájhat fertőzéstől is, a lágyék állítólag tele van nyirokmirigyekkel, amik akut fertőzéskor okozhatnak fájdalmat.

Szerintem mondjuk székrekedés is okozhatja. Melyik oldalon fáj?

2021. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jobb oldal.
2021. jan. 9. 19:46
 5/7 anonim ***** válasza:
A helyedben mindenképp beszélnék egy orvossal, nekem amikor ilyen volt, akkor a nyirokmirigyeknek tulajdonították a fájdalmat, idővel el is múlt. De azon az oldalon más is okozhatja, úgyhogy szerintem keress fel egy szakembert.
2021. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez a tervem,csak 7végén nem tudok,ezért gondoltam,hogy kiírom,hátha volt így valaki már.
2021. jan. 9. 19:52
 7/7 anonim ***** válasza:
bizonytalan hasi fájdalmakkal orvoshoz kell menni - sajnos nem jelent semmit, ha "valaki volt így már"
2021. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!