Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Eloszor onkielegitesnel...

Eloszor onkielegitesnel szuro/ego erzes, majd elmulasa utan 1 hettel zoldes sperma... Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Szoval, kb 3 hete kicsi durvan bantam a csaladi ekszerrel, ugyan csak 1x mentem el, de kozben 3x ki-ki figyelt egy kis ondo, tul keson kapcsoltam... nem is ez a lenyeg, hanem az, hogy ezt kovetoen 1,5 hetig csak a kielegules pillanataban ereztem fajalmat/szuro erzest a hugycsovemben... Itt egyaltalan nem kell gondolni hatalmas fajdalmakra, sot a vizeletemmel sem volt problema, nem faj! Sot az ondo is fura volt, mivel mini sarga pontok jelentek meg benne, szilardabb, zseles allaguak voltak. Szerencsere ez mar 1,5 hete elmult, az ota kb 4x mentem el es abbol 3x nem volt semmi problemam... viszont a legutobbi "tortenesnel" kicsit zoldes volt a spermam?

Mi lehet/lehetett ez? Esetleg varjak 1 hetet, hogy megjavul-e, vagy sem, mit csinaljak!?

Koszonom a segitsegeket <3

18/F



2021. jan. 12. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt inkább egy urulógusnak mesélném el. Lehet, hogy összeszedtél valamilyen bakteriális fertőzést, ami ezt okozza. Bármi miatt is legyen ez, mindenesetre nincs rendben és az a biztos, ha erről orvos is tud, mert gyógymódot ő fog tudni rá adni.

19/F

2021. jan. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha velem ez lenne én már hetekkel ezelőtt mentem volna egy alapos vizsgálatra. Zöldes... Vagy bakteriális vagy vírusos fertőzés, vagy nemi beteg vagy. Mi nem tudjuk de a doki igen
2021. jan. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%

Kapcsold le a háttérvilágítást.

Vagy ne spenótos kézzel verd ki :)

2021. jan. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!