Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korai magomlesbol valaki...

Korai magomlesbol valaki kigyogyult mar koztetek,ha igen akkor mi segitett hogy akkor elveztek el szinte mikor akartok,vagy partneretek utan?

Figyelt kérdés

2021. jan. 13. 00:14
 1/8 Angel3000 ***** válasza:
72%
Szia! Használj óvszert, sok fèrfinek segit, hiszen csökkenti a stimulációt, igy kèslelteti az ejakulációt. Fontos azonban, hogy kerûljed az extra vèkony óvszerek használatát. Helyette keressed a belûlrôl enyhe èrzèstelenitô gèllel kezelt benzocainos óvszereket, melyek anèlkûl kèsleltetik a magömlèst, hogy a parner èlvezetèt befolyásolnák. Használhatnál èrzèstelenitô krèmet vagy sprayt! Az új tipusú èrzèstelenitôk közvetlenûl a pènisz idegvègzôdèseibe szivódnak fel a bôrön át. Minden jót!
2021. jan. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia,probaltam ezeket amit mondtal,de nem.segitett
2021. jan. 13. 08:11
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Én személy szerint szeretem az olyan pasikat akik gyorsan mennek el.
2021. jan. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Keress fel pszichológust, ilyen esetben általában rövid (5-10) alkalmas terápiára szerződsz, és ha lelki oka van, megoldjátok pár ülésben
2021. jan. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem volt és kigyógyultam belőle. Kb. 3 percig bírtam 30 éves koromig, utána csináltam egy 1 hónapos traininget és most gyakorlatilag bármeddig bírom, jól tudom szabályozni. Ha szeretnéd leírom hogyan. A lidocain és az óvszer nekem sosem volt megoldás. A lidocaintól nem éreztem a makkom, az óvszerrel nem sokat változtatott és az élmény is rosszabb.
2021. jan. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia! 16 éves vagyok,kb 1 hónapja vesztettem el a szüzessegem. Azóta a lánnyal szinte minden nap szexelünk. Az elején még természetes volt hogy pár lökést bírok csak de nekem nem változik. Mindent kipróbáltunk már, én is nagyon rosszul érzem már magam de semmi... a leghosszabb menet amit eddig bírtam olyan 40 másodperc lehetett, az is nagyon lassan, kisebb megállásokkal. Az utóbba pár napban viszont még rosszabbodott is mert volt olyan hogy a lány a kezébe vette és vége... nem értem mi lehet a probléma...
2021. jan. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Kedves 5. Válaszadó!


Ha lehetséges engem érdekelne ez a tréning.


Köszönöm

2021. jún. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Engen is érdekelne ez a tréning :)
2021. szept. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!