Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Enyhe fityma szűkülést lehet...

Enyhe fityma szűkülést lehet házilag kezelni?

Figyelt kérdés
Par honapja tart de semmi különös dolog nincs kicsit latszik hogy feszul a bőr meg nagyon kicsit érzem is de ha ugy van elmegyek orvoshoz is de nem akarom a korul metelést van hazi megoldasa ha enyhe a dolog? 18f

2021. febr. 3. 08:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy csak merevedes kozbe történik nyugodt allapotban semmi tunet nincs
2021. febr. 3. 08:47
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A körülmetélés és a fitymafék metszés nem ugyanaz.

Enyhe fitymaszűkület gyakori "tornáztatással" rendbe jön.

2021. febr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha bérmilyen probléma nélkül hátramegy merev állapotban akkor nincs gond. Ha kicsit feszül, de féjdalmst nem okoz akkor ahhoz szerintem nincs orvosra szükség. Masztizás közben mindig húzd hátra teljesen igy idővel lazább lesz. De ha rosszabbodna akkor keress fel egy orvost. Ha eddig nem volt szűk csak most kezdett el ilyen lenni, akkor pedig annok oka van. Lehet túleröltetted, vagy durvábban béntál vele és kicsit megduzzadt a bör. Probáld kicsit ovatosabban használni, ha ezt történt. De mondom ha rosszabbodik irány a doki!
2021. febr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen volt,de a gyakori húzogatással rendbe jött.
2021. febr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tini koromban nekem is volt,de a sok maszti megoldotta...
2021. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. febr. 3. 16:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!