Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen kicsi de fájdalma...

A péniszemen kicsi de fájdalmas seb van. Mit lehet ezzel csinalni?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete megjelent egy repedés a peniszem hegyenel levő bőrön. Ha feláll akkor faj. Voltam kb egy hete urológusnal, szteroidos krémet adott rá ami 3nap alatt szepen begyogyitotta. Vártunk meg pár napot a szexszel, hogy biztosan begyogyuljon. Tegnap újra szexeltunk és a seb ugyanott, ugyanúgy szetnyilt. Nemtudom mit csináljak kezdek aggódni. Abban a 2hetben egyszer sem állt fel probaltam teljesen visszafogni magam hogy szepen begyogyuljon. Vajon meddig kellene várni? Mit csináljak?

2021. febr. 6. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem volt tul széraz az aktus? Lehet hogy az a gond. Illetve én lehet vértam volna még a szexel. Lehet ugy néz ki hogy teljesen begyogyult, de attol még gyengébb lehet ott a bör. Dd lehet més dolog is a héttérben. Én felkeresnéma dokit ismét a helyddben.
2021. febr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Valòszinû, nem volt még tökéletes a gyògyùlàs! Legalàbb 1 hetet vàrjàl mig teljesen begyògyùl a seb!
2021. febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legalább 2 hetet várj hogy rendesen begyógyuljon, mert újra kifog repedni mindíg.
2021. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!