Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért vagyok büdös?

Miért vagyok büdös?

Figyelt kérdés
Naponta legalább egyszer zuhanyzom. Rendesen. Mindig mosok hajat és kb fél doboz tusfürdőt elhasználok minden alkalommal, utána pedig telefújom a hónaljam parfümmel. De ülök bent a lakásban amit amúgy nem fűtök, szóval fázom ha pl alsógatyában vagyok. De ha meg felveszek egy pólót és melegítőt, akkor meg már izzadok fél órán belül, és eltűnik a tusfürdő meg parfüm szaga is, és átveszi az izzadtságszag. Szóval ha megindulok valahova, akkor már újra törölhetem meg a hónaljam és fújhatom be, de biztonság kedvéért a pólóm és kabátom is összefújom. De felülök a villamosra, és mit sem számít, mert 20 percet utazok a 89 fokban, és érzem hogy konkrétan FACSARNI lehet a vizet a pólómból. Mit csináljak ezzel? És már a parfümömet elnyomja az izzadtságszag megint.
2021. febr. 21. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Parfüm helyett izzadásgátló dezodort kellene használnod. Személyes tapasztalatom, hogy a stiftek a fújósaknál hatékonyabbak.
2021. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Izzadásgátlót ismered?
2021. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Stift dezodor. Tusfürdőből elég a tenyered közepére egy kicsi. Parfüm csak ruhára.
2021. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1es oké kipróbálom


2es már igen


3 rendben

2021. febr. 21. 16:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Az se jó ha túl sok tusfürdőt használsz. A természetes jóindulatú bacikat is kinyirod vele a bőrödön. Használj kevesebbet, ill. ahogy írták izzadásgátló parfüm helyett.
2021. febr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Túloztam ,nem használok ennyit.normál mennyiséget használok. De oksi kipróbálom köszönöm
2021. febr. 21. 16:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hiperhidrózisod van. Elvileg van rá kezelés. Nézz utána ennek az interneten.
2021. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!