Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy hete egyáltalán nem áll...

Egy hete egyáltalán nem áll fel a péniszem és önkielégíteni sem tudok. Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra történt ez, ébredés után éreztem, hogy valami nincs rendben. Azóta ha próbálok maszturbálni egyáltalán nem sikerül és ami kijön olyankor az is nagyon minimális.


Úgy érzem mintha nem éreznék semmilyen ingert önkielégítés közben. Azelőtt ilyen gondom soha nem volt, azóta egyáltalán nincs is merevedésem, mintha valami történt volna. Nem volt gond a merevedésemmel soha eddig. Most már kezdek aggódni eléggé. Mi okozhatja ezt? 36/F



febr. 22. 03:33
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok szakértö a témában, de én felkeresnék egy orvost minél hamarabb, mert ha ilyen hirtelen jött akkor ott szerintem valami szervi gond van.
febr. 22. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Cukor, vérnyomás, ideg, stressz, kor, gyógyszer, pia, drog,...válassz!
febr. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem ilyenre életemben,mikor 19-évesen bevonultam,katonának 48/F jelenleg.

Adtak valami injekciót,ittam a kiképzés alatt a brómos teát 3-hétig nem működött a műszer se libidó . Már azt hittem baj van ?

4.hétre eskü,után haza jöttem és rá jöttem működik .

febr. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Alkoholt és drogokat egyáltalán nem fogyasztok. Gyógyszereket szedek szívgyógyszert és vérnyomáscsökkentőt,de azokat már pár éve szedem és sosem okoztak ilyet, ezért én nem gondolnám, hogy azok okozzák ezt.
febr. 22. 06:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
érdemes egy orvos megkérdezni akar forumon is ha szegyeled témát
febr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Vérnyomás csökentök,bétablokkolok pedig azok bizony bizony impotenciát okoznak ezek tények sajnos...
febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj sürgősen orvoshoz.
márc. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!