Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rossz fog, és foltos szakáll?

Rossz fog, és foltos szakáll?

Figyelt kérdés

Voltam fogorvosnál, aki megállapította, hogy két hátsó fogam ki kell húzni, mert elég rossz állapotban vannak.


Az lehetséges, hogyha kihúzzák, erőre kap a hiányos arcszőrzetem?


Úgy értem oldalt hiányos, és kb ilyen félig szőrös, ami elég bugyután néz ki, ha meghagyom, és nem vágom le.



Lehet összefüggés, a kettő között, és ki fog nőni a hiányos részén a szakállam?


Bocsi, ezt ott elfelejtettem megkérdezni, de hátha tud erre valaki mondani valamit.


Előre is köszi ! :D



2021. febr. 23. 01:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés. A szakálad talán idővel besűrűsödik, de ez genetika.
2021. febr. 23. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Két különböző dologról van szó. A rossz fogak például károsíthatják a szíved,míg az arcszőrzeted a gyakori borotválás után helyreáll.
2021. febr. 23. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A rossz fog sok problémát okozhat pl szív, vese, ízületi gyulladás, emésztési panasz, és hajhullás. Arcszőrrzetre nem hallottam róla semmit, de szerintem azt nem igazán befolyásolja. Az inkább genetika. Van akinek foltos, gyér, míg másnak dús.
2021. febr. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kisdinnye22 válasza:
A gyakori borotválástól nem fog helyreállni. Genetika az egész. Nekem 30cm-nèl nagyobbra nem nő. Megáll és kész. Másnak még nagyobb is.
2023. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!