Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Húgyhólyag tükrözés altatásban?

Húgyhólyag tükrözés altatásban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elképzelhető, hogy húgyhólyag tükrözésre lesz szükségem, és meglehetősen félek tőle, mert elvileg nagyon fájdalmas.


Tudtok olyan helyet ahol magán úton altatással/szedálással elvégzik?


Köszönöm szépen a segítséget!



2021. febr. 24. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt még, de nem hiszem, hogy fájdalmas lenne, kellemetlen igen.
2021. febr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Nőként túlestem rajta,elviselhető volt, ellenben a férfiaknak sokkal rosszabb, mert 16 centi a húgyvezetékük.Úgyhogy kedves 1-es hozzászóló, olyanról ne mondj véleményt amit nem éltél át. Sajnos altatásban nem csinálják, mert pillanatok alatt fent van a cső, nem éri meg az altatást bekockáztatni.
2021. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rendben, de nem vetem el azt sem, hogy fájhat. Akkor én is kérdezem. Fájdalmas?
2021. febr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Lásd a fenti válaszomat. Kiegészítve azzal, hogy nekünk nőknek 4 centi az ami a férfiaknak 16. És ez azért nem mindegy.És az sem, hogy vajon gyulladt-e a vezeték vagy nem.
2021. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Tudom, hogy azóta már túl vagy rajta, de hátha valaki majd olvassa. Nekem most volt egy hete, és egy hét múlva ismét lesz, amit már érzéstelítéssel csinálnak, mert a vezeték végén van egy kisebb vérzés (ez okozza a vérvizelést), amit leégetnek és mintát is vesznek belőle biopsziára.

Én sokkal rosszabbra számítottam, igaz végig beszélgettünk a két műtőssel és az orvossal, így nem is volt időm megijedni igazából. A tükrözés utáni pisilés sokkal rosszabb volt. 40 éves nő vagyok.

ápr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!