Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Másnál is ennyire fajt a...

Másnál is ennyire fajt a gyermeknek a fityma le választása?

Figyelt kérdés
Pénteken felhúzta az orvos neki mert begyulladt a bor. Eddig vártunk vele de nem javult 8 éves nagyon fajt neki pedig kíméletesen csináltak.

2021. febr. 27. 17:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
31%
Ez a világ lassan teljesen életképtelen lesz! Hatvan évvel ezelőtt ez a probléma nem létezett csak Amerikában, most már Európa is hzzájuk süllyedt.
2021. máj. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
82%
Manapság vannak érzestelenítő kenőcsök, nekem 2* kellet, így 28 éves fejjel nehéz visszaemlékezni 6-8 éves koromra, de az első dokinál majd beszartam, a második érzéstelenítő kenőcsöt használt, semmit nem éreztem. Utána persze kellemetlen.
2021. máj. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
88%
Nekem gyerekkoromban többször is feltépték, három évesen a házi orvos majd később az urológus, utoljára már annyira fájt hogy vérzett meg minden vizelés kínszenvedés volt annyira égető érzés volt. Ekkor elhatároztam hogy nem megyek többé orvoshoz ezzel, a szüleim mindig kérdezték hogy rendesen mosom e, mondtam hogy igen közbe meg nem mert fitymaszükületem is volt de ha azt mondom hogy nem jön le a bőr akkor megint vittek volna az orvoshoz. Aztán később, kb 14 évesen amikor már érettebb lettebb megcsináltam magamnak, fokozatosan minden fürdésnél húzgáltam és pár hónap alatt rendbejött. Ha lesz gyerekem biztos nem viszem orvoshoz mert ez egész életében kísérteni fogja mint ahogy engem is, ezek szerint hiába telt el 20 év még mindig ugyanolyan barbárok az orvosok, vagy feltépik vagy körül akarják metélni pedig ez csak bőr ami kitágul csak idő kéne hozzá.
2021. máj. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
72%

Aki lepontozta 23 valaszolot egy igazi gyoker minden emberi postot lepontozo szanalmas senki vagy!!!!

23 te pedig egy okos emberseges fiu vagy es teljesen igazad van

2021. máj. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!